У Дніпрі презентували музичний альбом "Argentum quintet" Новини

У Дніпрі презентували музичний альбом "Argentum quintet"

Це збірка дніпровського квінтету під керівництвом диригента Дмитра Логвина.

У межах проєкту "Культурна столиця. Музична антологія" видаватимуть альбоми унікальних музичних колективів, які грають значну роль у ствердженні Дніпра як культурної столиці. 

У альбомі "Argentum quintet" 10 треків з репертуару короля аргентинського танго Астора П’яццоли, якому цьогоріч мало б виповнитися 100 років. Такою на честь композитора на "Джаз на Дніпрі" квінтет готує програму-триб'ют разом із бандонеоністом Маріо Стефано П'єтродаркі. Більше про великі фестивалі цього сезону читайте тут.

Музичний альбом було видано як сувенірну продукцію обмеженим накладом – 500 примірників. За словами начальника управління культури Євгена Хорошилова, продаж видання не планується.

"Програма "Культурна столиця" діє з 2016 року. За цей час за її підтримки відбулося чимало цікавих та гучних заходів, було реалізовано безліч проєктів. Наступна сторінка, яку ми сьогодні відкриваємо, це музичні альбоми, у майбутньому – книги та інші творчі релізи. Це все те, чим ми можемо пишатися", – розповів Євген Хорошилов.

Для оформлення збірки "Argentum quintet" запросили українського художника Ярослава Куликовського. Він працює у новому стилі сучасного цифрового мистецтва – квантовий реалізм.

Поділитися: