У Дніпрі презентують книгу "Казки баби Гавришихи" Новини

У Дніпрі презентують книгу "Казки баби Гавришихи"

У книгарні "Є" презентують книжку дніпровського автора Олега Гавріша "Казки баби Гавришихи" за участі письменника. 

Книга увійшла до хіт-параду бестселерів від видавництва "Час майстрів". На форум у Львові видавництво встигло надрукувати 100 екземплярів видання. Всього планували продати 5-10 книг. Проте за три дні читачі придбали майже всі екземпляри.  

Головні герої розповідей – односельці та міфологічні істоти про яких баба оповідає, наче про цілком реальних сусідів. 

"Я вас доправлю до звичайного українського села Некремінне, що загубилося серед ланів, лісів, та прохолодних струмків. Запах свіжоспеченого хліба на світанку, вишні, абрикоси з дерев, молода картопелька, рибалка, тарзанка на ставку, трудова терапія вдень, а коли сонце сідає всі збираємось до баби Гавришихи, що живе у невеликій охайній хаті з очеретяним дахом на Козачку, край села. Вона розповідає вигадані-не-вигадані історії, що відбувалися колись у цьому селі", - каже автор. 

Під час презентації відвідувачі дізнаються хто така баба Гавришиха, чи справжнє село в якому вона мешкала і як взагалі збиралися ці усі історії до купи. 

Окремі казки будуть зачитані Іриною Асановою під музику гурту "Мотанка" у стилі містичного року. Музиканти спеціально для казки підготували акустичний альбом, який тепер звучить на кожній презентації.

Вхід вільний.

Дата і час: 23 листопада, з 16:00 до 17:30.

Місце: Книгарня "Є", проспект Д. Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців).

Придбати друковану збірку можна тут.

Поділитися: