У Дніпрі відкрилась кризова кімната Новини

У Дніпрі відкрилась кризова кімната

Там протягом 10 діб можуть жити люди, що постраждали від домашнього насилля. 

Кризова кімната – місце, де можна перебувати, поки триває оформлення у шелтер. Або поки жінка приймає рішення, чи повертатися в сім'ю.

Кризова кімната – проєкт громадської організації "Пані Патронеса". У тимчасовому притулку є харчі та речі першої необхідності, йдеться на сайті міськради. 

"Кризова кімната – цілком безпечне місце екстреного переміщення осіб, членів сім’ї, постраждалих від домашнього насильства. Там можна перебувати до 10 діб. Важливим є те, що у рамках цього проєкту проводимо супервізійні зустрічі для фахівців екстреного реагування – служби мобільної бригади, первинної консультативної служби, а також притулку для постраждалих від домашнього насильства", – розповіла ініціаторка створення "Пані Патронеси" Ганна Карпеченкова.  

Такі центри планують відкрити в кожному районі міста. Туди прийматимуть усіх, хто постраждав від домашнього насильства: жінок, чоловіків та дітей.

Щоб отримати допомогу, потрібно зателефонувати за номером 099 632 77 01 або звернутися в поліцію.

Про необхідність кризової кімнати, а також мережу допомоги жінкам, що постраждали від домашнього насилля, у Дніпрі та області ми докладно писали раніше.

Поділитися: