У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб Новини

У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб

Кожен охочий зможе запустити лазерний салют зі свого смартфона. Для цього потрібно зробити благодійний внесок у фонд KIDDO через додаток. Гроші допоможуть важкохворим дітям та їхнім родинам.

У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб - 1 зображення

Над світловою інсталяцією працює команда Expolight. Усього планують задіяти 13 непрацюючих заводських труб. Інсталяцію буде видно з правого берега Дніпра, де розташовані основні місця для прогулянок. У двох точках створять оглядові майданчики з аудіообладнанням, де можна буде дивитися шоу з музичним супроводом.

Читайте також: інтерв'ю із засновником компанії Миколою Каблукою.

Одне із завдань проєкту – трансформувати образ міста Дніпро як промислового центру в новий образ постіндустріального міста високих технологій, інновацій та екологічності. За допомогою лазерів труби, які раніше диміли, перетворюються на цифрові технологічні салюти.

У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб - 2 зображення

Труби покриють піксельними джерелами світла, зверху будуть розташовані лазери, за рахунок руху і зміни відтінків яких буде створюватися ефектне шоу. У повсякденному режимі підсвічування буде більш стриманим, а в певний час кожен вечір відбуватиметься 5-хвилинне лазерно-світлове шоу з музичним супроводом.

У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб - 3 зображення

До Дня міста планують реалізувати найвищу 120-метрову трубу. Потім до неї підключаться інші.

Поділитися: