У парку Шевченка безкоштовно навчатимуть домедичній допомозі Новини

У парку Шевченка безкоштовно навчатимуть домедичній допомозі

Інструктори "Госпітальєрів Дніпра" проведуть майстер-класи для всіх охочих. 

11 та 12 вересня біля оглядового майданчика парку Шевченка пройде Фестиваль домедичної допомоги "Заради кожного життя". 

Для містян "Госпітальєри Дніпра" проведуть такі майстер-класи: допомога при ДТП, реанімація дорослих, допомога дитині, допомога при кровотечах, евакуація на носилках. Це будуть базові знання, які не замінять повноцінного навчання.

"У сучасному житті ці навички необхідні, як знання правил дорожнього руху при переході на інший бік вулиці. Ви можете сказати, що ви не водій, тому вам це не потрібно, але тоді будьте готові зустрітись з наслідками цього рішення. На фестивалі ми покажемо базові речі для того, щоб зацікавити містян і показати, що нічого складного в цьому немає", – говорять організатори.

"Госпітальєри" кажуть, що навички надання домедичної допомоги слід обов'язково оновлювати. На сторінці в фейсбуці можна знайти різні курси. Вони безкоштовні для представників організацій, що підпорядковуються місту.

Також на Фестивалі домедичної допомоги "Заради кожного життя" пройдуть змагання з умінь надавати першу домедичну допомогу. Візьмуть участь більше 10 інструкторських груп зі всієї країни.

Поділитися: