У ландшафтному парку Світлани Кульбашної з’явиться ще одна сцена Новини

У ландшафтному парку Світлани Кульбашної з’явиться ще одна сцена

Там будуть проходити камерні концерти дніпровських та запорізьких музикантів.

Ландшафтний парк Світлани Кульбашної – це приватний сад у селищі Військове, відкритий для відвідувачів. У ньому проводять екскурсії, концерти і фестивалі, знімають кліпи, влаштовують практику з ландшафтного проєктування для школярів і студентів. А минулого року парк оцінили на всеукраїнському рівні премією з ландшафтного дизайну.

Зараз там працює одна сцена, розрахована на тисячу глядачів. Її збудували шість років тому спеціально під P.os.pelov Fest. Цей благодійний фестиваль проходить у пам’ять про дніпровського музиканта Андрія Поспєлова, брата Світлани Кульбашної.

Гурт МеріЛінор співає кавер на пісню Андрія Поспєлова "Долоні". Виступ відбувся на першій сцені, збудованій для фестивалю.

Нова сцена матиме дах, колони і камерну "глядацьку залу", а поруч буде невелика водойма. Роботи вже почалися, відкрити сцену планують у липні. Проєкт розробив і подарував Світлані дніпровський архітектор Ігор Саєнко.

May be an image of text that says '+5,431 1430 5330 4830 3000 OLL 68 910 4830 3900 2200 300 2600 +0,000 1950 2420 2630 2500 4310 500 6810 Ð 2'
Приблизно такий вигляд матиме друга сцена парку. Над її дизайном працюватиме сама Світлана.

Тут плануються вечірні концерти по п’ятницях. Щоб виступити на новій сцені, потрібно написати на сторінку парку. Гуртам платять за виступи, але апаратуру потрібно везти свою. Або братимуть в оренду – тоді її вартість входитиме у вартість квитка на концерт.

– Гурт може бути будь-який, на який можна зібрати глядачів у п’ятницю ввечері, – пояснює власниця парку. – Ми хочемо, щоб наші онуки слухали різну музику, і щоб тут виступали наші, дніпровські музиканти.

Парк працює з 10:00 до 20:00, вихідні – понеділок, вівторок і середа. Прогулянка до трьох годин коштує 100 гривень, для дітей – безкоштовно.

Дістатися можна своїм ходом або автобусом від Епіцентру на ж/м Тополя.


Свій перший кліп тут знімав Олег Винник, а ще тут зняв відео український дитячий гурт Color Music. Завдяки цьому відео діти зібрали гроші на лікування учасниці гурту.

Поділитися: