У покинутому зоопарку проведуть фестиваль "DNIPROPOP ON AIR" Новини

У покинутому зоопарку проведуть фестиваль "DNIPROPOP ON AIR"

На Монастирському острові гратимуть електронну музику. 

Фестиваль "DNIPROPOP ON AIR" від митцівні Module пройде 10 та 11 вересня – до Дня міста. Вже можна придбати квитки

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

На фестивалі виступить близько п'ятдесяти артистів, серед яких – Vlad Fisun, Kurs Valüt, Ship Her Son, МС Брехунець. Організатори обіцяють, що покинутий зоопарк на Монастирському острові перетвориться на тваринно-розважальний комплекс електронної музики та мистецьких видовищ. 

"Симбіотичне поєднання природи людини й технологій, коли інфраструктура зоопарку зазнає мистецького переосмислення, а відвідувач зазнає незабутніх аудіовізуальних вражень", – йдеться у фейсбуці події. 

May be an image of outdoors and text

Цього року фестиваль пройде за грантової підтримки "Культурної столиці". Також він є серед проєктів, із якими Дніпро бере участь у конкурсі "Культурні столиці України" від УКФ. Ми вже близькі до перемоги, бо за оцінками журі Дніпро займає перше місце в рейтингу. Тому велика ймовірність, що у 2022 році "DNIPROPOP ON AIR", як і одинадцять інших ініціатив, відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.


Митцівня Module була серед організаторів першого в Україні музичного онлайн-фестивалю "Інтерсіті Live", пізніше запустила подкаст "Митець Толк", а восени відкрила музичний лейбл Dnipropop. Два місяці тому представники лейблу стали кураторами нічної сцени постіндустріального фестивалю в Костянтинівці.

Поділитися: