У Школі ім. Сідура запускають цикл лекцій про універсальний дизайн та інклюзивність Новини

У Школі ім. Сідура запускають цикл лекцій про універсальний дизайн та інклюзивність

Лекції проведе архітекторка Катерина Кардель. Вона працює в цій сфері три роки і допомагає робити будівлі доступними для всіх. Перша лекція відбудеться 5 березня. Цикл називається "Не драма".

–Коли починаєш говорити про універсальний дизайн та інклюзивність, багатьом здається, що мова піде про людей, позбавлених чогось. Або про простори, позбавлені краси в ім'я пандусів і жовтого маркування. Люди бачать у цьому драму. Але ця думка помилкова. Насправді не існує людини, якої б ця тема не стосувалася, – пояснює Катерина Кардель.

Універсальний дизайн – це не тільки про пандуси. На першій лекції Катерина розповість, чим відрізняється філософія універсального дизайну від реальної практики. Другу лекцію буде присвячено живим прикладам використання УД та інклюзивності спільно з красивим сучасним дизайном. Буде і про те, чому це вигідно бізнесу і чому багато сходинок у парку – це погано.

У Школі ім. Сідура запускають цикл лекцій про універсальний дизайн та інклюзивність - 1 зображення
Ілюстрація: Марина Мухіна

Катерина пройшла двомісячну школу універсального дизайну від ООН. Після цього співпрацювала з ресурсним центром "Безбар'єрна Україна", проходячи практику в Києві. І вже два роки бере участь у створенні проектів для бізнесу.

Усього буде три лекції. Їх проведення підтримала програма "Культурна столиця".

Перша лекція з циклу розпочнеться 5 березня о 18:30.

Адреса – площа Троїцька, 5а, 7-й поверх, к. 703 (Школа сучасного образотворчого мистецтва і дизайну ім. Вадима Сідура).

Поділитися: