В Appolo з'явився простір, присвячений Ніколі Теслі Новини

В Appolo з'явився простір, присвячений Ніколі Теслі

Від розташований у новому "Сільпо". Прямо в супермаркеті можна пройти екскурсію, побачити моделі і схеми винаходів і дізнатися про злети, падіння і дивацтва вченого. Магазин оформлено в стилі стімпанк.

Скульптура Ніколи Тесли з голубами на плечах і котом, який надихнув ученого на дослідження електрики - це перша локація екскурсії. Тут є QR-код, який веде на коротку історію про Теслу та на наступну локацію. Таких у магазині декілька. Скрізь написано номер телефону, за яким можна зателефонувати Теслі, щоб він розповів про себе сам.

Фігура Ніколи Тесли з голубами та котом неподалік від входу в "Сільпо"

Після карантину в "Сільпо" планують проводити живі екскурсії, в тому числі для школярів, які на уроках фізики проходять тему электрики.

Це хороший маркетинговий хід: кожна локація привертає увагу до спеціалізованих відділів "Сільпо" (пекарня, кондитерська, "Лавка традицій" із фермерськими продуктами).

Тесла в задумі, зображений на стіні

Що можна побачити в супермаркеті:

Голова Тесли
Тут Нікола Тесла представлений роботом-трансформером, який транслює свої ідеї та формули у вигляді голограм. Про зміста голограм можна запитати у самого вченого за телефоном.

Велика скульптурна голова, на яку транслюються голографічні формули та зображення

Плазмова лампа
Один із найбільш естетичних винаходів Тесли встановлений неподалік входу до супермаркету. Це величезна куля, всередині якої електрод безперервно генерує різнокольорові електричні розряди.

Вежа Ворденкліф
Перша у світі телекомунікаційна вежа, здатна передавати інформацію на великі відстані. У торговельній залі встановлена зменшена копія 57-метрової споруди, яка на початку минулого століття стала родоначальницею сучасних бездротових технологій.

Плазмова куля під стелею
Плазмова лампа - саме цей винахід ми найчастіше бачимо в кіно

Бруклінський міст
Тесла казав, що може легко зруйнувати його за допомогою одного зі своїх винаходів. Науковець не пояснив, як саме йому б це вдалося, але про цю ідею з ним можна поговорити телефоном.

А ще патенти, вольтметри, лампочки, стилізовані вивіски й написи на стінах.

Зображення Ніколи Тесли, який панує над блискавками

Простір створювали пів року. Це не перший стилізований магазин "Сільпо". У Києві є супермаркет у стилі Шрі-Ланки, який відкривали разом з представниками уряду острова.

Поділитися: