Вулицями Дніпра їздитиме BIBLIOBUS Новини

Вулицями Дніпра їздитиме BIBLIOBUS

У Дніпрі представили BIBLIOBUS відреставрований ретроавтобус "Кубань". Усередині машини облаштували місця для читання та виставок. 

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

Автори проєкту – співробітники музею "Машини часу" спільно з бібліотеками та приватними колекціонерами. На втілення задуму отримали грант від "Культурної столиці" (до речі, зараз триває прийом заявок від містян. Ось тут можна почитати поради від журі, які розглядають ідеї).

Вулицями Дніпра їздитиме BIBLIOBUS - 1 зображення

"«Культурна столиця» грантом підтримала цей важливий і цікавий проєкт. Тим паче, у бібліотечній галузі наразі відбувається апгрейт. Хочеться, щоб мешканці згадали про бібліотеки і зрозуміли, що це дійсно осередки культури, до яких треба тягнутися", – розповів голова Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер. 

Реставрацією старого автобусу "Кубань" займались у музеї "Машини часу". 

Вулицями Дніпра їздитиме BIBLIOBUS - 2 зображення

"Коли він до нас потрапив, одразу почали піднімати його історію. Нам у цьому допомогли бібліотекарі. І виявилося, що ця машина раніше працювала пересувною бібліотекою у місті. Ми відреставрували автобус і облаштували усередині", – зазначив директор "Машин часу" Михайло Прудніков.

Ретроавтобус розміщуватиметься біля бібліотек, закликаючи дніпрян відвідувати читальні. 

Вулицями Дніпра їздитиме BIBLIOBUS - 3 зображення

До 7 вересня BIBLIOBUS з презентацією приватної виставки світлин часів Катеринослава буде у бібліотеці на вул. Щепкіна. Далі 10-21 вересня – у бібліотеці-філії № 4 (ж/м Червоний камінь, 3) з виставкою ретрофотоапаратів. А з 24 вересня до 7 жовтня – у бібліотеці-філії № 17 (вул. Б. Хмельницького, 2) з виставкою соціалістичної моди.

Поділитися: