Яків Цвєтінський проведе онлайн-відеосесії з американськими музикантами Новини

Яків Цвєтінський проведе онлайн-відеосесії з американськими музикантами

З 24 березня дніпровський джаз-музикант Яків Цвєтінський проведе п'ять відеосесій у форматі питання-відповідь з американськими музикантами. 

Залишати питання можна у коментарях під постом або в коментарях під час стріму.

Список гостей:

Едвард Кодрингтон. Композитор, саксофоніст з Мічігана, випускається з магістратури WMU, трикратний отримувач Downbeat Student Music Award та переможець всеамериканського конкурсу джазових композиторів Herb Alpert Young Jazz Composer Award.

Ендрю Ратбан. Джазовий саксофоніст та композитор. Отримав ступінь магістра в New England Conservatory, де навчався у George Garzone, Jimmy Giuffre та George Russell, та ступінь доктора мистецтв у Manhattan School of Music. Писав музику для Danish Radio Jazz Orchestra, the Brussels Jazz Orchestra, the Metropole Orkest.

Джон Хеберт. Джазовий контрабасист родом з Нового Орлеану. Rising Star Acoustic Bassist 2011 та Record of the Year 2006 за альбом Time Lines за голосуванням критиків Downbeat. 

Тео Блекманн. Джазовий вокаліст та композитор. Номінант премії Греммі, отримувач ECHO Jazz Award (Best Singer of the Year 2010), Bessie Award, ASCAP/Gershwin Award.

Джейсон Моран. Один з найпрогресивніших джазових музикантів світу. Багаторазово обраний піаністом і композитором року за версіями JazzTimes, Downbeat, Jazz Journalists Association, Playboy. В 2010 отримав "грант генія" MacArthur Fellow!

Поділитися: