Завтра в Україні починається локдаун Новини

Завтра в Україні починається локдаун

Триватиме він з 8 до 24 січня. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів. 

Що заборонено? 

приймати відвідувачів у ресторанах, кафе та барах. Заклади громадського харчування зможуть працювати на винос та здійснювати адресну доставку замовлень.

приймати покупців у непродовольчих магазинах, а також робота непродовольчих ринків та ярмарків. Реалізація товарів непродовольчими магазинами може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

робота перукарень та салонів краси без попереднього запису.

проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, а також приймання відвідувачів у закладах культури та інших розважальних закладів.

діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не обмежать кількість відвідувачів до 1 особи на 5 кв. м. 

проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. Заборона не стосується спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Крім того, заборонено перебувати в громадських місцях, транспорті без вдягнутих захисних масок; перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції та обсервації.

Поділитися: