Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти Новини

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти

Сьогодні дійсно є pre-party, на яку можна з абонементом, і Shortparis не приїдуть у суботу, бо у них COVID-19. Багато питань пов’язано з "Гогольфестом", бо у фестиваля насичена та складна програма. Ми все спрощуємо і пояснюємо. 

Всього є чотири блоки:

Спеціальна подія "ТРУ"

Опера Влада Троїцького на території колишнього заводу ім. Карла Лібкнехта (поруч з ТЦ "Наша Правда"), біля шести стометрових труб. На неї не можна купити квитки, тому що вони були розібрані за кілька днів. Абонемент на подію не поширюється. Оперу транслюватимуть онлайн у ютубі  “Гогольфесту". Вона унікальна і не повториться ніколи у світі, бо готувалась спеціально для цієї території.

Театральні вистави

Три великі театральні вистави, на які теж не поширюється загальний абонемент  (натискаючи на назви, ви отримаєте їхні описи): 

Learning from the future – 1 жовтня о 20:00 (це п’ятниця) у блакитній залі DCCC. 

Театр сучасного танцю «Anchor» – 2 жовтня о 17:00 (субота) у блакитній залі DCCC. 

Вистава "Alone" – 3 жовтня о 17:00 (неділя) у блакитній залі DCCC.

Музична програма

`Відбуватиметься на другому поверсі Річкового вокзалу у суботу та неділю. Отже, у суботу з 21:00 до 00:30 там гратимуть:

RAGAPOP (21:00)

За ними мали грати SHORTPARIS, але вони не приїдуть цього року на фестиваль, тому гратимуть DAKHDAUGHTERS (22:00)

Si PROCESS (23:00)

СТИШЕНИЕ ОБСТОЯТЕЛЬСТВ (00:00)

Описи цих гуртів є в інстаграмі дніпровського “Гогольфесту"

У неділю, 3 жовтня, на тому ж другому поверсі Річкового вокзалу для вас гратимуть:

Музичний гість, якого ще не анонсували (19:00)

POTREBA GROUP (21:00) та учасники "Євробачення" від України гурт GO_A (20:00)

Описи цих гуртів також є у соцмережах “Гогольфесту".

Останній пункт, про який варто поговорити, це освітня програма, яка всі три дні (з 1 по 3 жовтня) буде проходити у DCCC. Це аж 18 подій, що для зручності ми поділили на кроки. 

Крок 1 – театр 

Освітня програма пояснить те, що відбуватиметься у театральній. Зокрема через лекцію президента фестивалю Владислава Троїцького. Він розповість про проєкт Alone та перформанс за заводі "ТРУ" у неділю о 15:00 в освітній залі DCCC. Про що йдеться у виставах британського, німецького та швейцарського режисерів, а також що відбувається у великому театральному світі розкажуть самі артисти – у форматі бліц-огляду театральних досвідів різних країн. Зустріч відбудеться у суботу, 2-го жовтня, о 15:00. 

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 1 зображення

Окремо існуватиме цифрова зала, де відбуватимуться події перформативної програми, а також покази проєкту "Дегустації книжок". Більше про проєкт у суботу 2-го жовтня о 14:00 розкажуть його куратори – Андрій Палатний та Анастасія Євдокимова.

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 2 зображення
Куратор театральної програми Андрій Палатний

Крок 2 –  пізнання різних міст

Це те, що найбільш складно вам пояснити. Екскурсії-сторілівінг, на які точно треба потрапити. Суть у тому, що екскурсоводи з різних українських міст (наприклад, Вінниця і Маріуполь), перебуваючи у Дніпрі, через свій культурний досвід і моделювання певних ситуацій розповідають нам про свої міста.

Дівчина на вулиці. Кураторка освітньої програми «Гімназія» фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 

Кураторка освітньої програми "Гімназія" Анастасія Євдокимова

У "5 фактів та бувальщин про Вінницю" від поета Богдана Куценка запланована дегустація вінницького вина та дистанційна прогулянка музеєм-садибою Михайла Коцюбинського. Поет Богдан Куценко розповість, чим пронизана, як звучить і смакує Вінниця та що таке Air Гогольfest, який відбувався на території колишнього заводу – звідки й секрети, як створити своє місце сили десь посеред заводу чи, приміром, закинутого санаторію. Захід відбудеться 3-го жовтня, о 16:00. 

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 4 зображення

Поет Богдан Куценко

Ще одне місто, де відбувається фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST –  Маріуполь. Явки та паролі міста на березі Азовського моря розкриє журналістка Алевтина Швецова в екскурсіях-сторілівінг "Досліджуй Маріуполь, бро". Як знайти нетуристичні маршрути в рідному місці чи топові місця для селфі за 0 грн 0 коп. Буде все: історія зі смітника, закинута художня майстерня, реліквії дворів, артефакти епохи та сувеніри з Маріуполя. Захід відбудеться 2-го жовтня, о 17:00. 

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 5 зображення

Телеведуча Алевтина Швецова

Крок 3 – кінопрограма 

Найкраща екскурсія фестивалем Гогольfest  – перегляд фільму-символу фестивалю "ГогольДок" від режисерки Аліси Павловської. "Гоголь Док" розповідає, як народжується мистецтво та що відбувається за лаштунками, як працює команда фестивалю і наскільки цінна спільна мрія. 

Показ відбудеться 1-го жовтня о 21:00. 

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 6 зображення

У суботу, 2-го жовтня, о 13:30 відбудеться показ стрічки "Небесний координатор", присвяченій одному із засновників вітчизняної аеророзвідки Володимиру Кочеткову-Сукачу. Він ніколи до цього не служив в армії, але з перших днів російської збройної агресії проти України поїхав у пекло війни. Разом з однодумцями він створив волонтерську групу "Аеророзвідка", яка за допомогою дронів надавала допомогу українським розвідувальним і артилерійським підрозділам. На показі буде присутній режисер стрічки, соратник Володимира  – Євген "Ярило" Трегубов.

Здається, про головне розповіли. Але для вашої зручності, ось посилання на три картинки з програмою. Ви можете зберегти їх на смартфон, бо наближати їх з сайту незручно. 

Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 7 зображення
Зрозуміла програма GOGOLFEST у Дніпрі: куди конкретно мені йти - 8 зображення

Поділитися: