Задарма: безкоштовні події 13-19 січня — КУСТ

Задарма: безкоштовні події 13-19 січня

Стартує останній святковий тиждень січня. Дізнайтесь, як приємно та з користю провести цей час.

13–19 Січня Безкоштовно

Вечори живої музики та поезії, п'єси, розмовні клуби, вистави і багато іншого.

13 січня

Гітарний понеділок

Аби понеділки стали легшими, "Зе Румс" організовує розвантажувальні вечори живої музики. Цього тижня атмосферу релаксу створюватиме гітарист Павло Сидоренко.
Бронювання столиків за тел. +38 (067) 594 01 00 або через телеграм @zerooms_reserve_bot.

Де: Зе Румс (вул. Барикадна, 11А)

Коли: 18:00 - 21:00

14 січня

"На струнах серця"

Центральна міська бібліотека та "Бард Арт Клуб" запрошують поціновувачів бардівської пісні до творчої вітальні "Відлуння" на літературно-музичну програму – творчий вечір Сергія Полянського та Фелікса Гавриша.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

Коли: 18:00 – 20:00

15 січня

Тенденції ландшафтної архітектури та дизайну

Це перша безкоштовна лекція Володимира Виборного з циклу "Ландшафтний лікбез". Вона зацікавить керівників ОСББ, активістів, які займаються озелененням міст, а також тих, хто хоче виростити свій сад.
Володимир Виборний – художник-ландшафтний дизайнер з досвідом більше 20 років, засновник Етнографічного парку "Козацький хутір Галушківка" та компанії "Дім і Сад". Реєстрація на лекцію за посиланням у заголовку.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23)

Коли: 18:00 – 20:00

16 січня

Музична голкотерапія

Щочетверга Module влаштовує джем-сейшн для поціновувачів вінілу. На цьому тижні діджея ще не анонсували, тому нічний плейліст буде непередбачуваним.

Де: Module (Січових Стрільців, 5)

Коли: 20:00 - 00:00

16 січня

Сучасні українські художні фотокниги

Засновник і куратор Kyiv Photo Book, першого та єдиного в Україні фестивалю фотокниг, Дмитро Кракович розповість про історію видання фотокниг в нашій країні, а також презентує сучасну "сцену" для українських фотозбірок. Незважаючи на те, що у вітчизняних книжкових магазинах знайти художні і документальні фотокниги (фотоальбоми) важко, видається їх в Україні немало. Здебільшого вони представлені на відомих європейських фестивалях, а побачити такі збірки можна в рідкісних магазинах, галереях або на сайтах видавців. На лекцію Дмитро Кракович привезе декілька українських і зарубіжних фотокниг з фестивальних колекцій, які можна буде погортати під час заходу.

Де: Галерея Артсвіт вул. Січових Стрільців, 4а

Коли: 18:30-21:00

16,17 січня

Вистава "Блез"

Учні 4 курсу театрально-художнього коледжу ставитимуть комедію-шоу Клода Маньє "Блез". Сюжет п'єси розгортається навколо незаможної пари – жебрака художника на ім'я Блез, що має графське прізвище, та його подруги-манекенниці. Щоб покращити власне фінансове становище, а також становище свого коханого, красуня Женев'єва вигадує хитрий план, побудований на фіктивному шлюбі Блеза з дочкою її заможного коханця.

Де: Театрально-художній коледж, Велика зала (вул.Глінки, 11)

Коли: 12:00

16 січня

The Beatles

Центральна міська бібліотека Дніпра запрошує на захід, присвячений Всесвітньому дню легендарної групи "The Beatles". На вас чекає тематична інсталяція, обговорення феномену ліверпульської четвірки та перегляд фільму "Вчора" (реж. Денні Бойл, 2019 р.) із запрошеним гостем, керівником Кінолітературного клубу "Неоліт", Сергієм Климчуком.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

Коли: 18:00 - 21:00

13 грудня-16 січня

Виставка Микити Лиськова "Рухомість"

Микита Лиськов – дніпровський художник-аніматор, передостання робота якого, "Кохання", завоювала нагороди фінського, французького, сербського, німецького, китайського, бразильського, естонського та українських анімаційних фестивалів. В абстрактній анімації "Рухомість" автор навмисно відмовився від написання сценарію. На виставці представлені малюнки, які стали кадрами для нової роботи митця. Їх було створено за допомогою гуаші й акварелі. Кожне зображення художник відсканував і збільшив до розмірів екрану.

17 січня

Фестиваль "Нового британського кіно"

Центральна бібліотека, Британська рада в Україні та компанія Артхаус Трафік запрошують на перегляд мелодрами "Віта і Вірджинія" (реж. Чанія Баттон, 2018 р.).
Біографічна драма "Віта і Вірджинія" розповідає про стосунки британських письменниць Вірджинії Вульф та Віти Секвілл-Вест. В основу сюжету покладено п’єсу, написану Айлін Еткінс ще у 1992 році. Фільм показуватимуть в оригінальній озвучці з українськими субтитрами.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Етнокультурний центр, 6 пов.)

Коли: 17:00

17 січня

"Вечори на хуторі біля Диканьки"

Центральна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення екранізації повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" з циклу "Вечори на хуторі біля Диканьки" (реж. Олександр Роу, 1961 р.).

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

Коли: 17:00 -20:00

18 січня

Йога в "Om"

День відкритих дверей у студії йоги "Om". Розкладом передбачено різні практики для початківців і знавців йоги.
Також організатори пригостять гостей сироїдськими солодощами, чаєм та ознайомлять зі спеціальною літературою. Подивитися повний розклад можна за посиланням у назві.

Де: вул. Троїцька, 13 / 2 пов.

Коли: 9:00 - 19:45

18 січня

Вечір лампової поезії

Прекрасна можливість провести прохолодний вечір у теплому колі поетів. Для глядачів вхід вільний. Якщо хочете виступити, то необхідно зареєструватися за телефоном
+38 (066) 14 570 14 (ведучий заходу Василь Возіян).

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

Коли: 17:00 – 20:00

18 січня

"Дорога до Вифлеєму"

"Grace" – театральна студія Армії Спасіння Дніпра – виступить із постановкою "Дорога до Вифлеєму". Вхід за попереднім записом +38 (067) 471-19-40.

Де: ДК "Шинник" (мала зала)

Коли: 17:00

18 січня

Курси української мови

Центральна міська бібліотека відкриває суботні курси української мови. Організатори запевняють, що ви зможете покращити своє вміння вільно та впевнено висловлювати свої думки державною мовою. Вестиме курси випускниця журфаку Олеся Скорик. Вона викладає українську мову і літературу дітям та дорослим з 2007 року. На вас чекають лекції з граматики, лексики, а також розмовна практика з цікавими вправами.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

Коли: 11:00

18 січня

Free walking tour

Туристичний центр "Риба Андрій" організовує оглядовий піший тур містом. Гід розповідатиме найдивовижніші факти про вулиці Дніпра, його визначних особистостей, і поділиться старими, але маловідомими міфами. За бажанням екскурсоводу можна залишити чайові.

Де: вул. Князя Володимира Великого, 13

Коли: 12:00

19 січня

"Виконується вперше"

Асоціація композиторів Дніпра вже кілька років поспіль розпочинає рік парадом прем’єр дніпровських композиторів на вірші дніпровських поетів. На літературно-музичній програмі "Виконується вперше" прозвучать нові вокальні та інструментальні твори композиторів: Л.Бігєєвої, Н.Кулініченко, О.Резанової, І.Ромбальської, О.Швець-Васіної, В.Фалькової, Г.Логвінової та багатьох інших у виконанні дніпровських співаків. Організатор та ведуча заходу Лілія Бігєєва – голова Асоціації композиторів Дніпра.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й пов.)

Коли: 11:00

19 cічня

Фортепіанний вечір

Недільні вечори інструментальної музики у "Зе Румс". Цього тижня у закладі організовують фортепіанний концерт. Класика та різдвяні пісні у виконанні Олексія Чупікова. Бронювання столиків за тел. +38 (067) 594 01 00 або через телеграм @zerooms_reserve_bot.

Де: Зе Румс (вул. Барикадна, 11А)

Коли: 18:00

19 січня

Вокальне бароко

Центральна міська бібліотека запрошує на літературно-музичну програму
"Вокальна музика бароко та ХІХ-ХХ століть". Захід організовують для всіх шанувальників вокального мистецтва, європейських і українських композиторів. Виконувати знамениті твори Й.С.Баха, А.Вівальді, Г.Ф.Генделя, Г.Персела, А.Кальдара, Р.Шумана, Е.Гріга, Ф.Пуленка будуть Олена Бондаренко (сопрано) та Юлія Житна (фортепіано).

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й пов.)

Коли: 13:00

26 грудня-26 січня

Frauhaus: 12 жінок Баугаузу

Цього року вища школа будівництва й дизайну Вальтера Ґропіуса святкує сторіччя з дати свого створення. Заклад вважався прогресивним щодо питання ґендерної рівності, але атмосфера всередині школи залишалась консервативною. Чимало жінок, що навчались там, не змогли професійно розвиватися в тих сферах, які умовно вважалися "чоловічими". Наприклад, так було з архітектурою. Деякі витвори майстринь Баугаузу – фотографії, предмети промислового дизайну тощо – приписували їхнім чоловікам, наставникам і творчим партнерам. Але незважаючи на труднощі, кожна з цих жінок внесла свою лепту у формування модернізму. Саме завдяки ним архітектура, мистецтво та дизайн більше не залишаються суто чоловічою цариною. На виставці представлені плакати Маї Замланскі, створені у стилях, в яких працювали зображені дванадцять випускниць Баугаузу.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Етнокультурний центр, 6 пов.)

Коли: Вт-Сб: 9:00-20:00, Нд: 11:00-18:00

7 грудня-25 січня

"Ті, хто малюють стрімголов"

У відділі документів з питань мистецтв представлена перша у місті виставка скетчерів "Ті, хто малюють стрімголов". В експозиції презентується більше сотні робіт від тринадцяти учасників, більшість з яких не є професійними художниками.

Де: пр. Д.Яворницького, 18

Коли: 12:00-16:00

4-30 січня

Виставка "Зимові свята"

Центральна міська бібліотека пропонує відвідати виставку графічних робіт студентів театрально-художнього коледжу. Серія робіт "Зимові свята" – це яскраві образи, безліч цікавих деталей, історія новорічних і різдвяних свят, обрядів, зображених на великих полотнах юними художниками.

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Соціокультурний центр, 4 пов.)

11-31січня

"В тіні муру"

"В тіні муру" – виставковий проєкт, який проводиться в рамках Тижнів Німеччини в Україні. Він присвячений 30-річчю падіння Берлінського муру. У бібліотеці буде книжково-предметна інсталяція "В тіні муру" з книгами та часописами НДР та про НДР, показ фільмів "Червоний какаду" та "Сонячна алея", лекція-візуалізація "Східна Німеччина, 1985: як це було". Крім цього, організатори пропонують пройти спеціально розроблений електронний квест-вікторину "Назад у НДР" та долучитись до створення власного "муру".

Де: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, Відділ документів іноземними мовами, 6 пов.)

Коли: Вт-Сб: з 9:00-20:00, Нд: з 11:00-18:00

Поделиться: