5 культурних установ Дніпра, на які варто підписатися в соцмережах

5 культурних установ Дніпра, на які варто підписатися в соцмережах

Улюблені кав'ярні, музичні гурти чи розважальні центри – зараз навіть Зеленбуд має сторінку на Фейсбуці. Ми зробили огляд сторінок дніпровських культурних установ, дізналися, про що вони пишуть і які з них варто постійно тримати у полі зору.

На жаль, поки що у нас дуже небагато сторінок, які однаково цікаво читати місцевим мешканцям та, наприклад, харків'янам. Більшість інституцій використовує акаунти Фейсбуку, Інстаграму (а деякі – досі ще ВКонтакте) як ще одну сторінку для анонсів власних заходів. Навіть найкращі з них мають аудиторію від 2 до 4 тисяч підписників. Імовірно, це ті люди, які реально відвідують саме цю галерею чи театр. Але ж можливості соцмереж набагато ширше! 

У наступних добірках ми розкажемо про музеї, театри і книгарні усього світу, які використовують ці можливості на повну. А поки – суб’єктивний огляд дніпровських установ.

Галерея "Артсвіт"

Перформанс Катерини Мамчур01.08.2019Фото Арсен Дзодзаев

Опубліковано Галерея Артсвіт Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Facebook

Instagram

Галерея сучасного українського мистецтва у Дніпрі існує вже 6 років та працює здебільшого як арт-хаб і у соцмережах поширює багато фото про свої заходи, анонси та відгуки. Головне, що можна зрозуміти про Артсвіт з їхнього Інстаграму: це місце, де вирує життя!

Для чого підписатися? Дізнаватися про лекції, мистецькі резиденції, презентації та не пропускати анонси освітніх та грантових програм для митців і кураторів в Україні та за кордоном.

Що ще є цікавого у Дніпрі на цю тему? Інститут "Ткума". Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні"

Kultura Medialna

Наша команда розповіла про Construction Festival⚡

Опубліковано Kultura Medialna Вівторок, 4 червня 2019 р.

Facebook

Новини про створення Центру сучасної культури, експериментальне мистецтво, урбаністику, нові медіа. Тут же висвітлюється робота ініціативної групи по збереженню монументального мистецтва в Дніпрі, яка виникла після знищення скульптури Ернеста Коткова "Дніпровські хвилі". Сторінка на 50% англомовна.

Для чого підписатися? Бути на одній хвилі з сучасною спільнотою, дізнаватися про освітні (частіше за все – англомовні) програми та стажування, долучатися до створення культурної інституції міжнародного рівня. Корисно читати, навіть якщо ви не живете у Дніпрі.

Що ще є цікавого у Дніпрі на цю тему? Construction Festival

Книгарня "Є" Дніпро

Дуже раді були долучитися до профорієнтаційного соціального проекту нашого міста для підлітків "DreamPRO : Від...

Опубліковано Книгарня "Є" Дніпро Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

Facebook

Instagram

В Україні існує більше десяти років, у Дніпрі лише три. Мережа Книгарень "Є" просуває український та україномовний книжковий продукт, працює з великою кількістю видавництв, тому варто ходити до неї за новинками. А також на презентації, зустрічі з письменниками та інші книжкові та культурні події, бо книгарня працює як культурний хаб.

Для чого підписатися? Не пропускати суттєві знижки на українські книжки різних видавництв, книжкові огляди та події. А також брати участь у змінах книгарні на краще: серед читачів регулярно проводяться опитування про сервіс, комфорт, асортимент та ін.

Що ще є цікавого у Дніпрі на цю тему? Книжковий фестиваль Book Space

Технічний музей "Машини часу"

Facebook

Instagram

Приватний і дуже активний дніпровський музей ретро-авто та предметів минулого століття. Експозиція постійно оновлюється. Музей залучає до партнерства інші культурні установи та культурних діячів міста: музеї, бібліотеки, художників. Проводить ретро-заїзди, воркшопи, бере участь у "Ночі в музеї".

Для чого підписатися? Єдина російськомовна сторінка у нашому дайджесті, вона ж – найактивніша. Максимально залучає підписників до спілкування. Майже кожного дня – дописи, фото з подій та мандрівок, запитання, посилання на фото відвідувачів, розповіді про поповнення колекції музею.

Що ще є цікавого у Дніпрі на цю тему?  Музей українського живопису

Театр "Верим"

Facebook

Instagram

Авторський театр під керівництвом Володимира Петренка, досить молода акторська трупа. 20+ спектаклів у репертуарі, велика та мала сцена. У репертуарі відсутні класичні п'єси, є кілька постановок на важкі та гострі теми.

Для чого підписатися? Крім традиційних анонсів та фото зі спектаклів, цікаво спостерігати за життям театру, від гастролей до ремонту зали. Найцікавіші пости: глядацькі марафони, запитання та відповіді про кіно, книжки, враження. А ще іноді тут можна виграти квиток на спектакль, відповідаючи на запитання чи вгадуючи спектакль за фото.

Що ще є цікавого у Дніпрі на цю тему?  Театр одного актора "Крик"

Поділитися: