КУСТ змінив курс

КУСТ змінив курс

Тепер ми не просто пишемо про людей, ми даємо їм домівку. 

Ми писали про те, як жити у Дніпрі різним людям, як порозумітися із собою та містом, де найти цікаве для вихідних або щось особливе на кожен день. Нашими героями були люди, які змінюють все навколо себе і будують українське майбутнє. 

Та в Україну підло увірвався "русский мир", який почав топтати та паплюжити все рідне нам. Як кажуть, у війну кожен робить те, що виходить. Ми зрозуміли, що можемо більше, ніж просто створювати матеріали. 

Тож завдяки програмі "Культурна столиця", міським підприємцям та всім дніпрянам нам вдалося організувати чотири штаби допомоги переселенцям і ми готуємо до відкриття п’ятий. Ці шелтери стали домівками для 1100 переселенців. Це люди, які біжали до Дніпра із Харкова, Маріуполя, Краматорська, Лисичанська та інших міст. 

Журналісти КУСТа взялись волонтерити. Але попри великий масив роботи, ми все ж знаходили час документувати цю війну. Активно півтора місяці вели соцмережі, бо простіше та швидше видавати саме невелички пости. До речі, ось наш інстаграм, а ось фейсбук. На сайті матеріалів у війну з’являлось хоч і небагато, але вони були. Кожна стаття – особлива. 

Тож, любий читачу, ми продовжуємо свою роботу – і вже як волонтери, і журналісти. Тому не забувай про наші матеріали та підтримуй КУСТ. Ми не сумніваємося, що усе буде Україна!

Поділитися: