У Дніпрі розповідатимуть, хто такі ліві, а хто такі праві

У Дніпрі розповідатимуть, хто такі ліві, а хто такі праві

Також можна зустрітись з відомим вчителем йоги та відвідати нову поетично-освітню програму про нашу культуру та традиції. Вйо до всіх анонсів!

У "Невідомому Петровському" запрошують на вечір в компанії з тріо "Vibrations of Love". Для гостей прозвучать популярні закордонні та українські пісні від тріо за участі вокалу, саксофона та фортепіано.

18 січня о 19:00. Січеславська Набережна, 15А.


У Молодіжному театрі відбудеться моновистава в одній дії за мотивами творчості Патріка Зюскінда "Танець з контрабасом". Це вистава про самотність і жадання неможливого вчинку, маленька подорож у світ хвилювань людини-гвинтика.

20 січня о 17:00. Вул. В. Мономаха, 21.


 У суботу творче об'єднання "Front of Poetry" запрошує на подію нового формату "Досвітки".

Це поетично-освітня програма, де учасники разом вивчатимуть наші рідні традиції, звичаї, історію та культуру. Обов'язкова реєстрація.

20 січня, початок о 17:00. Проспект Гагаріна, 127 (Простір "Little Mariupol").


У суботу в Бібліотеці для молоді ім. Свєтлова пройде лекція-обговорення "Хто такі ліві та праві, і що з ними в Україні?" від співавтора YouTube-каналу "НеАполітичні" Дениса Ратушного. Обов'язкова реєстрація.

20 січня о 12:00. Вул. Старокозацька 60.


У Центрі "Оріон" буде зустріч із вчителем йоги та медитації Дадою Девавратанандою.

Він проведе лекцію на тему "Фундаментальне питання. Еволюція людини, від фізичного до духовного". Обов'язкова реєстрація.

20 січня о 14:00. Вул. Шевченка 20.


 У ТЦ "Дафі" в неділю готують сюрпризи для гостей до Дня обіймів.

21 січня, з 14:00 до 15:00. Бульвар Зоряний, 1А

Порада від КУСТа – у День обіймів рекомендуємо проїхатися також на житломасив Тополя до локації "Дерево для обіймів", яку нещодавно створили тамтешні майстри.


У наступну середу в "Каравані" (Multiplex) буде презентація фільму про відомого аеророзвідника Фелікса Куртаніча разом зі знімальною групою.

Документальна стрічка "Фелікс" розповідає про боротьбу за Незалежність з 1991 року і до сьогодні через історію аеророзвідника, який боронив Україну з 2014 року.

Фелікс Куртаніч був оператором дрона і мріяв знімати кіно, але не встиг, адже загинув на фронті 17 квітня 2022 року. Тож команда "Felix production" зберегла його історію.

Обов'язкова реєстрація.

24 січня, 19:00. Вул. Нижньодніпровська, 17.

Поділитися: