Афіша від КУСТа: обираємо, куди піти у Дніпрі 17, 18 та 19 березня

Афіша від КУСТа: обираємо, куди піти у Дніпрі 17, 18 та 19 березня

Маємо багато крутих благодійних заходів на найближчі дні. Є кавове змагання, розповіді про скіфських воїнів поблизу Історичного, концерт від військового. Нумо обирати, куди піти.

У п'ятницю в просторі Floyd буде лекція про Вінсента Ван Гога. Про його боротьбу з бідністю, хитким здоров’ям та розбитим серцем.

17 березня, 17:30. Вул. Січеславська набережна, 37.


У п'ятницю в театрі ДРАМіКОМ показуватимуть виставу "Всупереч", про яку ми нещодавно розповідали.

17 березня, 18:00. Пр. Яворницького, 97.


У філармонії виступатиме військовий, поет, музикант і громадський активіст Павло Вишебаба. 100 % коштів від квитків підуть на потреби ЗСУ.

17 березня, 19:00. Вул. Воскресенська, 6.


У суботу в Fabrica L буде кавовий батл. Учасники змагатимуться у приготуванні кращої кави з дріпів, а гості смакуватимуть напої. Також 100 % грошей підуть на благодійність.

18 березня, 11:00 – 17:00. Вул. Генерала Пушкіна, 1.


Також у суботу можна відвідати обговорення стрічки "Меню".

"На першому показі ми зробимо повний режисерський розбір від крутих режисерів Христини Медіни та Ірини Крутенко, роздивимось картину з різних сторін: візуальні символи, композиція та сюжетні колізії, персонажі та їхні відносини. І головне – зможете поспілкуватись, отримати відповіді на цікаві вам питання та зануритись в атмосферу!", – говорять організатори.

18 березня, 15:00. "Театральний поверх" (Троїцька площа, 5А).
 Квитки тут або на вході (350 грн).

Тут є анонси на наступні стрічки.


У неділю Історичний музей запрошує на авторську екскурсію просто неба "Семеро скіфів". На ній розкажуть історію кожного скіфського воїна поблизу музею.

19 березня, 14:00. Пр. Яворницького, 16.

Поділитися: