У Дніпрі проходитиме фестиваль сучасного мистецтва та інші анонси на найближчі дні

У Дніпрі проходитиме фестиваль сучасного мистецтва та інші анонси на найближчі дні

Шість найцікавіших івентів, які точно варто відвідати.


У пʼятницю в центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова показуватимуть фрагменти популярних фантастичних фільмів, а потім разом з експертами обговорять їхню правдоподібність.

На зустріч "Космічні шоти: Наука vs Кінематограф" обовʼязкова реєстрація.

6 жовтня, 18:00. Проспект Гагаріна, 26.


 У суботу всіх охочих запрошують пограти в дебати на політичні теми. Спершу треба буде вислухати теорію від тренера, а потім застосувати її на практиці.

Дедлайн реєстрації – 5 жовтня.

07 жовтня, 12:00. Місце зустрічі повідомлять відібраним учасникам.


У барі Spalah відбудеться хіп-хоп вечірка GRAB THE MIC. Грати біти для гостей будуть: Dj Eagle (Дніпро), Wootabi (м. Рівне). У мікрофон читатимуть місцеві МС: Lasta, Tot Chuwak & De Uzel, Фігури Мови. Вперше до Дніпра заїде роздати репу Bob Croma (м. Полтава).

07 жовтня 18:00. Вул. М. Грушевського, 10.


У галерею "Артсвіт" повертається програма "Артсвіт дітям". Цей курс покликаний навчити дітей взаємодії в команді та надати їм можливість відчути себе митцем/мисткинею. Для дітей є три окремі вікові групи. Цього разу програма доповниться окремим курсом для батьків!

Заняття проходитимуть щосуботи. Реєстрація за посиланням

07 жовтня, Крутогірний узвіз, 21а.


 У неділю в Будинку на Троїцькій буде великий сольний стендап від Алли Волкової. Гумор Алли часом жорсткий, неочікуваний, іноді брудний, але незмінно дотепний – така вже вона людина.

08 жовтня о 20:00. Площа Троїцька, 5А (Театральний поверх).


У Spalah rooftop проходитиме другий фестиваль сучасного мистецтва Re:Вйо 2.0. У програмі: просвітницькі та пізнавальні заходи, майстер-класи, маркет мистецтва, хендмейду і локал-брендів та багато іншого.

08 жовтня, 13:00. Подвір'я на Грушевського, 10.

Поділитися: