Біля Театру драми та комедії встановлять пам’ятник Жану Мельникову та Людмилі Вершиніній

Біля Театру драми та комедії встановлять пам’ятник Жану Мельникову та Людмилі Вершиніній

Над ним працює український скульптор Гарнік Хачатрян.

Біля театру вже встановили макет майбутньої скульптури у масштабі 1:5. Він зображує сцену зі спектаклю "Мир дому твоєму", найвідомішої спільної роботи артистів. Жан Мельников у ролі Тев’є-молочника, а Людмила – в ролі Голди. Про це пише Інформатор. 

"«Мир дому твоєму» – це режисерська робота Жана Мельникова, у спектаклі він грає чоловіка Людмили Вершиніної. З художньої точки зору це було найкраще рішення", – говорить голова Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер. 

Працює над пам'ятником український скульптор, який нині живе у Кам’янському, Гарнік Хачатрян. У травні 2022-го року замість макета встановлять бронзовий монумент у людський зріст, можна буде навіть присісти на лавку поряд із героями. Відкриття приурочать до річниці смерті артистів, які багато років пропрацювали у Театрі драми та комедії. 

Акторка Людмила Вершиніна працювала там з 1958 року, а режисер і актор Жан Мельников з 1954-го. Обидва померли у травні 2021 року. 

Ініціатор встановлення пам'ятника – програма "Культурна столиця". "У нас є бажання, щоб у місті з'явились і інші схожі скульптури не обов'язково сучасникам, а просто людям, які прославили Дніпро. Я, наприклад, мрію, щоб був пам'ятник Олені Блаватській", – підсумовує Григорій Гельфер.

Поділитися: