Чотири аквапарки Дніпропетровщини, які вже працюють

Чотири аквапарки Дніпропетровщини, які вже працюють

4 аквапарки в місті та області.

КУСТ розшукав зони з гірками в регіоні. "Happy day", "S.K.Y.", "Золотий пляж" та "Водолей" вже відкрили свій сезон у 2024 році. Активний відпочинок може обійтись вам від 300 до 700 гривень за людину, без врахування напоїв та смачненького. Нижче розкажемо про все докладніше. 

Аквапарк "Happy day"

Це величезний водний парк просто неба, де можна поплавати у басейні або покататись на довгих гірках. Це найбільший аквапарк у Дніпрі, що має загальну площу 16 000 квадратних метрів.

Аквамісто ділиться на дитячу та дорослу зони. Басейн для дорослих (площею понад 1000 квадратних метрів) має два джакузі на 20 людей. Зона відпочинку на шезлонгах може вмістити 2 000 відпочивальників. У дитячій зоні також є басейн. 

У зоні для водних розваг розміщені 11 гірок, чотири з яких – для дітей. Крім того, на території є фудкорти, кафе, їдальня та бар. За додаткову плату можна орендувати альтанку, рушник, камеру схову та шезлонг у VIP-зоні.

Аквапарк вже працює. Кілька разів на місяць тут проходитимуть дитячі ігри з аніматорами.

Для дітей зростом до 110 сантиметрів відвідування безкоштовне. Для всіх, хто вище і старше, – від 410 до 530 гривень за день. По вівторках вхід для військових та членів їхніх сімей безкоштовний.

Адреса: Дніпро, вулиця Набережна Перемоги, 37д.

Фото: "Happy day"

"Сімейний аквапарк S.K.Y." на Лівому березі Дніпра

Ще один парк просто неба, на території якого є чотири басейни з підігрівом, 16 гірок, кафе та шезлонги.

Вхід коштує від 370 до 500 гривень. Дітям зростом до 109 сантиметрів – безкоштовно. А військовослужбовцям та членам їхніх сімей по буднях надається знижка 50 %.

Адреса: Дніпро, вулиця Березинська, 2.

Аквапарк у "Золотому пляжі"

Заміський парк-готель "Золотий пляж" теж має свій аквапарк. Це близько 6 гірок заввишки 12 метрів, дитячий водний майданчик з басейном, що має глибину всього 30 сантиметрів, та басейн для дорослих на 250 квадратних метрів. 

Також, звісно, є шезлонги, бари та ресторани, зокрема, вегетаріанський.

Для відвідування аквапарку не обов’язково зупинятись в готелі!

Вхід коштує від 300 до 700 гривень. Для тих, хто проживає в готелі, – 250-350 гривень. Дітям зростом до 110 сантиметрів – безкоштовно.

Адреса: с. Орлівщина, вулиця Дачна, 103.

Фото: "Золотий пляж"

База відпочинку "Водолей"

У цьому готельному комплексі не така велика аквазона, як у варіантах вище: лише великий басейн та дві гірки – пряма і закручена. Обидві підходять і дітям, і дорослим. У басейні також є джакузі з гідромасажем. 

Щоб потрапити у аквапарк, необхідно орендувати номер, який коштує від 2800 гривень за двох людей. Аквапарк має свою додаткову ціну: від 250 до 500 гривень. Дітям до 6 років безкоштовно, а військовим знижка 100 гривень. 

Адреса: с. Орлівщина, вулиця Покровского, 3а.

Фото: "Водолей"

Поділитися: