Де подивитися захід сонця у Дніпрі та області: 10 найкращих місць

Де подивитися захід сонця у Дніпрі та області: 10 найкращих місць

Найестетичні локації здали дніпровські фотографи. 

Разом з ними ми зробили добірку локацій з найбільш мальовничим заходом сонця в області. Своїми улюбленими місцями поділились: Elizabeth Rychko, FadeichevaСаша Салівончик та Anastasia Grishina.

О'Ферма

Фото: Саша Салівончик

Екоферма розташована за 20 км від Придніпровського. Тут можна провести затишний вечір в оточенні маленьких лагідних кізочок, в тиші, на свіжому повітрі, дегустуючи смачні сири. А також вийти на пасовище до дорослих кіз і насолодитися заходом сонця у полі.  

Детальніше про ферму тут

Фото: Саша Салівончик

Телефон: 066 545 30 30.
Адреса: вул. Валер'яна Куйбишева, 2а, Веселе

Пікнік-парк "Придніпровськ"

Це чудове місце для пікніка та відпочинку на заході сонця. Парк розташований в сосновому бору. Тут неймовірні аромати лісових квітів та спів пташок. У парку можна влаштувати романтичний пікнік на заході сонця, адже тут є все необхідне для цього: альтанки, лавочки та столи, грилі. 

Фото: Саша Салівончик

Телефон: 098 940 36 30.

Адреса: Шляхова вулиця, 1а, Дніпро.

Оглядовий майданчик в парку імені Шевченка

Фото: Єлизавета Нечет

Здавалось би, що дуже заїжджений варіант, але наші фотографи все одно рекомендують його. В літні вечори сонце тут ніби розчиняється в річці, що створює неймовірно гарний пейзаж. З оглядового майданчика видно центральний міст, набережну та Монастирський острів. А зараз там квітнуть рожеві сакури та сотні тюльпанів. 

Адреса: пл. Шевченко, 5.

Монастирський острів

Фото: Fadeicheva

Фотографи радять обійти пам'ятник Тарасу Шевченку та спуститися до води. Саме там можна зловити найкращий захід сонця на Монастирському острові. 

Захід сонця просто на воді 

Фото: Anastasia Grishina

Цю шалену ідею можна реалізувати у місцях, де є можливість орендувати каяки чи сапи. Перед вами відкриються одночасно два природних дива дзеркало з води, що відображає небо, і спекотне сонце, яке плавно опускається за горизонт. 

Старі Кодаки 

На думку фотографів, це одна з кращих локацій біля Дніпра, де можна насолодитися заходом сонця. У селі Старі Кодаки багато цікавого: залишки польської фортеці, краєзнавчий музей, монумент та старовинне кладовище. Але для поціновувачів мальовничих видів природи тут є дещо особливе глибокий кар'єр з кришталево чистою водою. Дехто говорить, що це шматочок Нової Зеландії в Україні. 

Адреса: Селище Старі Кодаки – за 10 кілометрів від Дніпра.

Яхт-клуб Січ

Фото: Fadeicheva

Тут можна одночасно насолоджуватися заходом сонця та спостерігати за павичами, утками, лебедями, гусями та іншими мешканцями яхт-клубу. В літній сезон є можливість орендувати крісло-мішок, поставити його в будь-який точці яхт-клубу та відпочивати. Мінус місця – велика кількість відвідуючих. За фотосесію на цій локації треба доплачувати.

Адреса: вулиця Набережна Перемоги, 77Б.

Телефон: 056 788 0739.

Житловий масив Сонячний

Фото: Fadeicheva

Якщо обійти фонтан, що розташований на Сонячному, спуститися вниз та пройти кілька метрів прямо, то можна насолодитися дуже гарним заходом сонця біля річки. 

Село Новоолександрівка 

Це село розташоване на берегах річки Мокра Сура. Тут безкрайні поля, широкі балки та мальовничі види. Саме тому фотографи Дніпра часто обирають цю локацію для весільних та сімейний фотосесій на заході сонця. 

Центральний міст

Фото: istockphoto.com

Тут можна роздивитися захід сонця одночасно й у небі, й у воді. Зробити неймовірні кадри, стоячи на висоті, та насолодитися панорамою міста. 

Поділитися: