Де та коли можна зазирнути у "Шафу" легендарного "Freedom" та послухати аніме музику?

Де та коли можна зазирнути у "Шафу" легендарного "Freedom" та послухати аніме музику?

Також відвідати тренінг з стрілецької справи та подивитися трансляцію футбольних матчей відомих команд.


Бар "Гості" запрошує подивитися трансляції футбольних матчей: ПСЖ проти Боруссії та Реал Мадрид проти Баварії.  

7 та 8 травня, 22:00, пр. Дмитра Яворницького, 68, забронювати столик тут.


Дніпровський музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запрошує на танцювальну виставу "Шафа". Легендарному українському балету "Freedom" нещодавно виповнилося 20 років. Останнє десятиліття їхнього творчого шляху вдалося помістити у... "Шафу"!

8-9 травня, 18:00, вул. Воскресенська, 5, білети тут.


Дніпровська філармонія запрошує на концерт на честь 85-річчя симфонічного оркестру. У програмі симфонія №. 9. Людвіга ван Бетховена. Саме вона стала справжнім вибухом в симфонічному мистецтві. 

10 квітня, 18:00, вул. Воскресенська, 6, квитки тут


Дніпровський обласний молодіжний центр разом з МЦ "Смарт" запрошує на квартирник. У програмі: нові знайомства, жива музика, читання поезії, виконання авторських та вже відомих усім пісень.

11 травня, 12:00, вул. Теплична, 23. Деталі тут.


Організація "Front Power" запрошує на благодійний захід, присвячений проєктам та фондам, які допомагають армії. Присутні матимуть змогу познайомитись з різними організаціями, цікаво провести час, взяти участь в активностях. 

11 травня, 13:00, місце проведення буде додатково повідомлено після реєстрації, реєстрація тут.


Центр готовності цивільних, створений за ініціативою БФ Сергія Притули, запрошує на тренінг "Стрілецька справа 1.0". Там ви зможете ознайомитись з основами безпечного поводження зі зброєю, прослухати про різні її види та використання. А найголовніше: після цього тренінгу у вас буде можливість перевірити свої знання та вміння на практиці.

11 травня, 10:00, місце повідомлять після реєстрації. Реєстрація тут.


Мистецьке об'єднання "Art&Rest" запрошує на музично-поетичний вечір "Темрява. Світло. Життя. Історія про вічне". Збір з концерту піде на автівку для військового. З перших днів повномасштабної війни Віктор захищає нас і нашу країну. Нещодавно отримав поранення і три місяці проходив лікування, щоб повернутись на службу.

12 травня, 17:00, тупік Ніла Армстронга, 4. Вхід: вільний донат.


Поділитися: