Де та коли у Дніпрі запустять унікальну світлову інсталяцію "Душа"?

Де та коли у Дніпрі запустять унікальну світлову інсталяцію "Душа"?

Коли пройде другий фестиваль релокованих бізнесів та де послухати авторську інді-музику.

Публікуємо нашу традиційну афішу.  


Театр драми та комедії запрошує на виставу "Академія сміху" за п’єсою Кокі Мітані (Японія). Це свіжа комедія на мотив шекспірівського шедевру "Ромео і Джульєтта".

25 квітня, 18:00, Дніпровський академічний театр драми та комедії "ДРАМіКОМ", пр. Дмитра Яворницького, 97, квитки тут.


В арткафе "Невідомий Петровський" виступить гурт "Green Smile Mind". Зі сцени лунатимуть авторська інді-музика з відтінками блюзу, року, фолку, реггі та інших стилів.

26 квітня, 19:00, арткафе "Невідомий Петровський",  Січеславська Набережна, 15А, квитки тут.


Театр драми та комедії запрошує на виставу "ВИХІД" за мотивами п'єси Сергія Марена "Алло".

26 квітня, 18:00, Дніпровський академічний театр драми та комедії "ДРАМіКОМ", пр. Дмитра Яворницького, 97, квитки тут.


Будинок на Троїцькій запрошує на "Стендап Вєсти Гунченко "Безакцизна оргія"". Вєста Гунченко – досвідчена стендаперка з Києва, вже більше трьох років вона смішить і дивує глядачів неочікуваними думками та влучними жартами.

Її стендап завжди для тих, хто любить не лише добре посміятися, але й дізнатися про щось нове і цікаве, а може навіть трошки подумати. 

26 квітня, 19:00, площа Троїцька 5А, квитки тут


У Дніпропетровській філармонії ім. Л. Когана відбудеться концерт "Під небом Парижа", під час якого лунатимуть пісні Едіт Піаф, Мірей Матьє, Даліди, Джо Дассена та інших французьких зірок зі світовим ім’ям у виконанні чисельних солістів та віртуозного ансамблю й акордеоніста.

27 квітня, 18:00, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана,  вул.  Воскресенська, 6, квитки тут.


ФРІ та БУР запрошують доєднатись на Толоки, де охочих чекає: прибирання соснового парку, цікаві знахідки з толоки, нові знайомства, гарні світлини від фотографині, а ще маленькі подаруночки. 

27 квітня, 10:30, Сосновий парк (поблизу хлібзаводу № 9), реєстрація  тут. 


КУСТ запрошує переселенців та переселенок (а також містян та містянок) на третю екскурсію: "Цікавинки Катеринославської архітектури". Учасники вивчатимуть старі будинки Катеринослава, які переплітаються з сучасною архітектурою.

Екскурсію проводитиме Леся Логашова – сертифікована гідеса Міської школи гідів та членкиня Всеукраїнської асоціації гідів. Леся – засновниця екскурсійного клубу "Прогулянки Дніпром", проводить оглядові автобусні та пішохідні екскурсії.

27 квітня, безкоштовно, посилання на реєстрацію.


У Центрі сучасної культури у Дніпрі (DCCC) відбудеться другий фестиваль релокованих бізнесів "Check-in Dnipro", головна ціль якого зробити стійкішими релоковані бізнеси та посилити економічний потенціал регіону. Цього разу – більше воркшопів та навчання для підприємців, більше товарів на ярмарку, більше музики та натхнення.

27 та 28 квітня, Центр сучасної культури у Дніпрі, Крутогірний узвіз, 21-А, вхід – безплатний, обов’язкова реєстрація  тут.


На честь 110-річчя Дніпровського художнього музею відбудеться відкриття та запуск інсталяції "Душа" від команди Kabluka Light & Digital Sc be Expolight, а також екскурсія оновленою виставкою сучасних українських митців.

29 квітня, 18:00, Дніпровський художній музей, вул. Шевченка 21. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації тут.  Кількість місць обмежена.

Поділитися: