Де та коли в Дніпрі відвідати концерт переможців Євробачення?

Де та коли в Дніпрі відвідати концерт переможців Євробачення?

А потім – безкоштовну екскурсію та конкурсі краси.

Більше – в щотижневій афіші від КУСТа.


Сьогодні дніпряни ще встигають потрапити на виступ українського гурту Ziferblat. Гурт став переможцем у категорії "Найкращі нові імена альтернативної музики "Незалежної української премії "Музвар", а на початку 2024-го посів друге місце у змаганні за право представляти Україну на Євробаченні. Квитки коштують від 350 гривень. 

18:00, 29 травня, ПК "Машинобудівників", вул. Робоча, 166.


У п’ятницю можна буде відвідати екскурсію "Історія твого Міста: Вуличне мистецтво" про таємниці яскравих дніпровських графіті та величних муралів. Відвідувачі познайомляться з художниками, роботи яких ви могли часто бачити, прогулюючись вулицями. Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова, за посиланням.

15:50 – 18:15, 31 травня, Кельнський (Катеринославський) бульвар, біля фонтану.


У суботу Kalush Orchestra, переможці Євробачення 2022, у межах великого туру Україною прибудуть в Дніпро з концертом. Квитки коштують від 390 до 890 гривень.

19:00, 1 червня, ДК "Шинник". Увага, подію перенесено на 9 листопада!


До Дня захисту дітей, 1 червня, разом з дитиною можна відвідати виставу "Цуценя, яке шукало поваги".

12:00, 1 червня, Дніпровський міський театр ляльок.


У неділю дніпряни зможуть підтримати найкрасивіших дівчат і жінок на конкурсі краси "Top Model Dnipro 2024". У програмі – конкурси та розіграші із глядачами й покази модних дизайнерів України. Вхід – 250 гривень.

18:00, 2 червня, Fabrica L, вул. Генерала Пушкіна, 1.


У неділю відбудеться виступ співачки та композиторки Мар'яни Садовської. Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова, за посиланням.

18:00, 2 червня, Дніпровський центр сучасної культури, узвіз Крутогірний, 21а.

Поділитися: