Де у Дніпрі Гаррі Поттерські місця та атмосфера? 

Де у Дніпрі Гаррі Поттерські місця та атмосфера? 

Кафе, квест-кімната та дитячі свята. Текст до Міжнародного день "Хлопчика, який вижив".

Ці місця можуть відвідати дорослі та діти, що полюбляють всесвіт письменниці Джоан Роулінг. У тематичному кафе можна випити вершкового пива, у квест-кімнаті – пошукати горокракс, а ваші діти зможуть насолодитись пригодами у центрах дитячих розваг, де одягнуть в мантії та скористаються чарівними паличками.

Кафе "Hogwarts"

Цей дніпровський заклад створили Олександра та Ігор рік тому. Дівчина є фанаткою Гаррі Поттера, тому зупинились на такій тематиці.

На вході вас зустріне цегляна кладка та арка, як при переході з Лондону на магічну Алею Діагон. На стінах побачите плакати та атрибутику з книг. Залу поділено на чотири частини – як чотири факультети. Одна зі стін прикрашена фотографіями та кадрами з фільму. Вся стеля розмальована під зоряне небо, під нею розташовані свічки – саме такою була магічна стеля у Великій залі в Гоґвортсі.

"Повністю весь заклад 50 квадратних метрів стелі розмальовані вручну. Це те, що у нас відвідувачі полюбляють найбільше", – каже Олександра.

Фішка кафе – це вершкове пиво. Напій, який Гаррі з друзями куштував, коли ходив у Хогсмід. Тут подають оригінальний рецепт, який розробляли саме для цього закладу. Також можна поїсти лакриці.

Усі інші напої в закладі не з магічного світу: кава, матча, лимонади, смузі, чаї. Скуштувати можна бельгійські вафлі, сушене м’ясо, салати, печиво та пироги.

"А ще ми придбали книги рецептів з Гаррі Поттера, це окреме видання. Готуємо з них страви на банкети", – каже Олександра. 

Дівчина особисто створює та проводить в закладі тематичні вікторини. З 4 травня має початись 4 сезон вікторин "Potter-Games". Учасники мають дати відповідь на питання, продовжити фразу чи відгадати загадку.

У заклада є свої постійні відвідувачі, які часто приходять в костюмах: у мантіях з кольоровими краватками та символами обраних факультетів. Також у кафе є свої наряди, які можна взяти, щоб сфотографуватись.

Адреса: Слобожанський проспект, 1.

Квест "Гаррі Поттер"

У Дніпрі працює квест-кімната за мотивами магічних романів та фільмів. Наприклад, у "In Game" гравцям потрібно знайти восьмий горокракс. Гра підходить для дорослих та дітей старше 8 років. Але квест вважається досить складним. 

Коштує така розвага від 1100 до 1300 гривень. Якщо ви завітаєте туди на день народження або впродовж семи днів поспіль, вам запропонують знижку 10 %.

Адреса: вулиця Короленко, 14.

Фото: In Game

Дитячі свята з Гаррі Поттером та магією

Аніматори з kidcity можуть створити атмосферу казкового всесвіту Джоан Роулінг за допомогою власного таланту і атрибутики. За кілька годин вони проведуть розподіл по факультетах, уроки квіддичу, левітації та догляду за магічними тваринами. Аніматори-чарівники прийдуть в тематичних костюмах та з чарівними паличками. 

Вартість стартує від 1800 гривень. Рекомендовано для дітей від 6 років.

Адреса: вулиця Вокзальна, 8.

У DKids регулярно для дітей влаштовують розважальні заходи в стилістиці Гаррі Поттера. Там є і Келих Вогню, і вікторина, і вершкове пиво, і заклинання, які видно лише в темряві.

Вартість за вхід становить 310 гривень. Дорослим безкоштовно 😉 

Адреси: ТРК "Мост Сіті", Дніпро; ТРЦ "Дмарт", Кам’янське.

Фото: DKids

Поділитися: