Де у Дніпрі можна побути з мистецтвом у тиші?

Де у Дніпрі можна побути з мистецтвом у тиші?

Також завітати на презентацію першого часопису про мистецький двіж у Дніпрі "Незалежний Spalah" та навчитись стрілецькій справі на тренінгу "Стрілецька справа 1.0".

Публікуємо нашу традиційну афішу. 


Культурно-діловий центр "Менора" запрошує на відкриття сезону "Вечірній джаз на даху Менори". Павло Пігура та найкращі джазмени з усієї України зіграють для вас програму улюблених літніх хітів. Красивий краєвид, м'яке світло, звуки легкого джазу та романтична атмосфера − все це чекає на вас на концерті.

5 червня, 19:00, Культурно-діловий центр "Менора", вул. Шолом-Алейхема, 4/26, квитки тут


Школа філософії запрошує на курс занять "Філософія для життя". Ви відвідаєте лекції, які об'єднують вчення Сходу і Заходу та практичні заняття з вправами та роботою над собою.

Курс розрахований на 20 лекцій, які будуть раз на тиждень.

Початок з 5 червня, 19:00, заняття проходитимуть щосереди у школі філософії "Новий Акрополь", вул. Надії Алексєєнко, 21. Перше заняття безкоштовне, детальніше та реєстрація тут.


Дві мисткині Катерина Конюшенко та Крістіна Отчіч запрошують  на "День відкритих дверей" у "секретний" артпростір. Ви можете прийти та запросити друга чи подругу, попити чай і спокійно побути з мистецтвом (картинами мисткинь) у тиші.

5 червня,  14:00-18:00, пр. Яворницького, 20, вхід за донат, детальніше тут.

Катерина Конюшенко та Крістіна Отчіч запрошують взяти участь у  "Artist talk" – розмові про пошуки й мистецький шлях. 

8 червня, 17:00, пр. Яворницького, 20, вхід за вільні донати, детальніше тут.


Spalah запрошує на презентацію першого номеру журналу − нерегулярного часопису про мистецький двіж у Дніпрі з елементами магічного реалізму та наукової фантастики. 

6 червня, 18:00, вул. Грушевського, 10, детальніше тут.


У "Prostir 3:16" відбудеться майстер-клас "Корисні соуси до будь-якої страви". Цього разу в центрі уваги будуть корисні соуси за рецептами від досвідченого нутриціолога. Дізнаєтесь, як додати барв вашим стравам із користю для здоров'я. Звісно ж, не обійдеться і без практики.

7 червня, 19:00, вул. Архітектора Олега Петрова, 37, реєстрація тут


Театр драми та комедії запрошує на психологічну драму "Наприкінці часів" за п’єсою Павла Ар’є "На початку і наприкінці часів…". Кордони реальності поступово стерлися й люди не здатні збагнути, де реальний світ, а де − ні. Містика та психологічні розлади тісно переплелися та стали буденністю.

7 червня, 18:00, Дніпровський академічний театр драми та комедії "ДРАМіКОМ", пр. Дмитра Яворницького, 97, квитки тут.


Заклад "Vino Piano Wine Store & Bar" запрошує послухати нову розповідь від Романа Мирошниченко (художника, живописця, лектора) WineStory "Джексон Поллок: американська мрія". Його життя − це рух дорогами Америки та шляхами творчих експериментів. Творець власного живописного методу, ескапіст-відлюдник, який став художником і надихнув нову генерацію митців всього світу.


7 червня, 18:00,  заклад "Vino Piano Wine Store & Bar", вул. Івана Акінфієва, 14, детальніше тут.


У Будинку на Троїцький відбудеться відкриття сезону "Стендап на даху". Коміки розповідатимуть найактуальніші та найновіші жарти з видом на середмістя Дніпра. Цього разу виступатиме коміки Олежка, Буслаєв та Щипанський. 

8 червня, 18:30, Дах на Троїцькій площі, Троїцька площа, 5а. Військовим вхід вільний, придбати квитки  тут.


Центр готовності цивільних запрошує на тренінг "Стрілецька справа 1.0".

Ви зможете:

‣ ознайомитись з основами безпечного поводження зі зброєю;

‣ прослухати про різні види зброї та їх використання.

А найголовніше: після цього тренінгу у вас буде можливість перевірити свої знання на практиці.

8 червня, 10:00, місце повідомлять після реєстрації, вхід вільний за донат до БФ Сергія Притули, обов'язкова реєстрація тут. 


Інжинірингова школа "Noosphere" запрошує на пізнавально-розважальний захід "Теорія (Настільних) Ігор" + Ігротека. Це унікальна можливість дізнатися більше про світ настільних ігор від експерта Даніїла Перфілова.  Після лекції буде можливість пограти в настільні ігри разом з іншими учасниками заходу.

8 червня, 13:00, Інжинірингова школа "Noosphere", корпус ДНУ № 9, вул. Наукова, 13, перший поверх. Вхід: вільний, реєстрація обов'язкова тут.

Поділитися: