Де у Дніпрі подивитись пів фінал та фінал Євро-2024, якщо ЦЕК чи ДТЕК вимкнули у вас світло

Де у Дніпрі подивитись пів фінал та фінал Євро-2024, якщо ЦЕК чи ДТЕК вимкнули у вас світло

Добірка закладів Дніпра, що транслюють матчі і мають генератор.

Шість закладів Дніпра, які показуватимуть півфінал та фінал Євро 2024 9, 10 та 14 липня. Де забронювати столик та скільки людей з собою взяти – читайте нижче.

У пів фіналі 9 липня о 22:00 гратимуть Іспанія проти Франції. 10 липня о 22:00 – Нідерланди проти Англії.Фінальний матч відбудеться 14 липня о 22:00 між переможцями.

Старгород

Афішу трансляцій матчів, які можна переглянути тут, публікують в інстаграмі. У закладі є генератор, тому вимкнення світла не впливають на роботу.

Для трансляцій використовують телевізори, розташовані по залу. Мають звукові установки. За перегляд матчів доплата не потрібна. Проводять "пивний тоталізатор" – якщо вгадаєш рахунок матчу, отримаєш літр пива від закладу.

Мають 250 місць, але пропонують збиратись кількома компаніями не більш як 40 людей. Столик потрібно бронювати завчасно, бо місця швидко займають.

Адреса: Столярова, 1.

PUB TIME

Афіша є в інстаграмі. Мають генератор, який підтримує роботу сім телевізорів. Коли світло є, біля кожного столика працює по два телевізори та великий проєктор в кінці залу.

За проханням, можуть вмикати на всіх телевізорах різні передачі: повтори, обзори чи інші спортивні змагання. Переглянути матчі, пограти в настільний футбол чи ігри можна безкоштовно. Для вболівальників з 15 червня мають акцію "Пивний безліміт". Можна сплатити 219 гривень та пити фірмове світле, темне та нефільтроване пиво.

Зали вміщують від 25 до 40 людей. В день трансляцій варто бронювати столик, щоб знайти собі місце.

Адреса: вул. Харківська, 2.

PETROVKA PUB

Іноді викладають афіші в інстаграмі, але не варто на них орієнтуватись. Мають один великий телевізор та два маленьких, розташованих в обох залах.

Доплата за перегляд не потрібна. Можуть за проханням гостей транслювати повтори.

Є місце для компанії з 10-15 людей. Але навіть якщо відвідувачів буде більше, знайдуть місце кожному. Варто бронювати столики, адже в дні спортивних подій майже всі місця зайняті.

Адреса: вулиця Петровського, 17.

HMELNOY

Показують лише прямі трансляції, це безкоштовно для гостей. Мають телевізор в приміщенні та проєктор на задньому дворику, до якого вмикають проєктор. 

За одним столом вміщується близько 8 людей. Однак вуличні столики можна з’єднувати між собою, щоб розмістити великі компанії. Столи не бронюються, кухня працює лише в п’ятницю та суботу. 

Адреса: вулиця Магдебурзького права, 6.

NASLEDNIKI

Транслюють футбол на великому екрані, який розташований на літній терасі. Але показ без звуку, і повторів не роблять. Окремо доплата не потрібна.

Заклад вмістить навіть дуже великі компанії. Важливо бронювати заздалегідь місця, бо за кілька днів до трансляції вже повна бронь столів.

Адреса: вулиця Калинова, 3.

МахноПаб

Показують лише прямі трансляції, але можуть ввімкнути повтор. Мають проєктори в обох залах, які підключені до генератора. Доплата за перегляд не потрібна.

Можуть розмістити компанії по 20-25 осіб.

Адреса: вулиця Магдебурзького права, 4а.

Поділитися: