Де у Дніпрі подивитися казку для дорослих з дуже жорстоким фіналом?

Де у Дніпрі подивитися казку для дорослих з дуже жорстоким фіналом?

А ще відвідати виставку "Єдина Україна" та послухати лекцію про Амедео Модільяні. Презентуємо нашу традиційну афішу. 


Театр драми та комедії запрошує на виставу "Наприкінці часів". На показі буде багато містики та психологічних розладів, що тісно переплелися та стали буденністю. Не дивлячись на всі негаразди, герої відмовляються покидати свій рідний дім, адже це їхня земля і вони невід’ємна частина свого світу. Історія сім’ї, яка мешкає в чорнобильській зоні, посеред рудого лісу.

13 березня, 18:00, пр. Дмитра Яворницького, 97, квитки тут.


У Дніпрі відбудеться вистава "Конотопська відьма". Це не чисто комедія, це казка для дорослих з дуже жорстоким фіналом.

13 березня, 18:00, вул.Космонавта Волкова, 11-а, квитки тут. 


Заклад "Vino Piano" запрошує на лекцію художника Романа Мирошниченко: "Амедео Модільяні: нескінченне свято". 

Життя для італійця Модільяні було великим келихом вина, яке він жадібно пив. Його обожнювали діти з вулиці та рафіновані естети. Його ненавиділи ханжі через неприкритий еротизм оголених моделей на його картинах.

14 березня, 18:00, вулиця Івана Акінфієва, 14, придбати квитки можна тут.


Кав'ярня "Floyd" запрошує на персональну виставку Марини Масловської "Єдина Україна".

Саме в Бахмуті мисткиня створила свою першу картину з цієї серії, яку подарувала місту. Головна мета виставки – показати єдність нашої країни. Величезна кількість людей була змушена покинути свої домівки та міста. Своїми картинами мисткиня намагалася хоч на хвилинку повернути їх додому. 

15 березня, 17:00, вулиця Січеславська Набережна, 37, вхід вільний. 


Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана запрошує на концерт симфонічного оркестру "Harry Potter Orchestra". Від мелодій, які переносять до стін загадкового Гоґвортсу або сімейного затишку маєтку "Барліг" сім'ї Візлі, до таємничих звуків Алеї Діаґон – кожен нотний знак принесе чарівне відчуття пригоди та магії.

16 березня, 16:00, вулиця Воскресенська, 6, квитки тут


У Будинку на Троїцькій відбудеться зустріч у межах проєкту "HIMARĶSович, або ВЕЧІР З TALKом". В гостях письменник-фантаст Ян Валетов, Александр Соколовский – засновник "Текстиль-Контакт" й "Ukrainian Fashion Week", український бізнесмен Андрій Здесенко.

16 березня, 18.00, Троїцька площа, 5а, квитки тут.


У Будинку на Троїцькій відбудеться благодійний захід на честь свята Масниці!

Свято, яке пройде по всіх українських традиціях, як це робили наші пращури, але з краплею сучасності. На заході вас чекають інтерактиви, частування варениками та млинцями, презентація проєкту "FrontPower" та багато чого іншого.

16 березня, 12:00, Троїцька площа, 5а, реєстрація тут.


Творчий простір "Десь тут" запрошує на березневий Front of Poetry (це поетично – музичні вечори, де збираємо гроші на ЗСУ і зміцнюємо нашу культуру 🇺🇦). 

17 березня, 17:00, вул.Володимира Мономаха 4, квитки тут.


Проєкт "Культурний місяць" запрошує на першу зустріч: "До Катеринослава, або чи справді Дніпро заснувала Катерина ІІ". В процесі першої зустрічі ви поглибите розуміння історії Дніпропетровщини.

17 березня, 10:00, реєстрація тут.

Поділитися: