Де у Дніпрі пограти в мафію англійською та як потрапити у космічний круїз?

Де у Дніпрі пограти в мафію англійською та як потрапити у космічний круїз?

А ще відвідати концерт артиста Андрія Кравченка, потанцювати на "білій" дискотеці та подивитися стендап-комедію. 

Читайте нашу традиційну афішу.


Центрі сучасної культури у Дніпрі запрошує на фестиваль кіно про музику та культуру. У цьогорічній програмі — фільми про вплив глобальних змін на життя і творчість, пошук ідентичності, сміливі відповіді тим умовам, які диктує світ навколо.

З 10 до 13 квітня, о 18:00, узвіз Крутогірний, 21, деталі тут.


Кав'ярня "Coffe Garden" запрошує на гру "Мафія" англійською з ведучим носієм, під час якої можна практикувати та вдосконалювати мову,  навчитись аргументувати свою позицію та знайти однодумців та друзів.  Мінімальний рівень В1. 

11 квітня, 18:00,  кав'ярня "Coffee Garden",  вул. Виконкомівська, 7, з усіх питань  звертатися  тут.


Ресторан-пивоварня "Барон Разгуляєв" запрошує на Білу вечірку на одному з найяскравіших танцполів міста! На гостей чекають хітові пісні та живий звук, весела програма з ведучим та Біла дискотека з DJ OREST. 

13 квітня, 19:00, ресторан-пивоварня "Барон Разгуляєв",  вул. Набережна Перемоги, 37б, бронювати  місця можна тут.


Дніпровський планетарій запрошує у космічний круїз під час показу ексклюзивного повнокупольного фільму виробництва Planetarium Noosphere. 

"Космічний круїз" –  це захоплива подорож планетами Сонячної системи! Не виходячи із Зоряної зали, ви відвідаєте Меркурій, Венеру, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон та навіть деякі супутники планет Сонячної системи. Дізнайтесь більше про кожну планету, їхні особливості, таємниці та загадки! 

13 квітня, 19:00, Дніпровський планетарій, Узвіз Крутогірний, 10, квитки тут.


Затишна концертна зала  "Poplavok Music Hall" запрошує на концерт гурту "Epolets" 

Гурт "Epolets" з новим альбомом "Темна вода" вирушив в тур ексклюзивно містами України. 

13 квітня, 18.30, концертна зала  "Poplavok Music Hall", вул. вулиця Січеславська Набережна, 7. Для запису пишіть в телеграм тут.


У КП КСК "Шинник" артист Андрій Кравченко презентує надчуттєву програму "Мадонна", пісні з якої торкнуться душі кожного слухача. Звучатимуть найвідоміші хіти: "Доле моя", "Моя єдина", "Тільки ти", "Лебідка", "Все буде добре". Також ви почуєте нові пісні, що пробудять в серці кращі почуття. Серед запрошених зіркових гостей – Павло Зібров, Слава Камінська та М’ята.

14 квітня, 17:00, КП КСК "Шинник", пр. Богдана Хмельницкого, 118-А, квитки тут.


Pizza-Bar "First Wave" запрошує усіх шанувальників стендап-комедії на "Стендап у барі", який відбудеться за участю популярних коміків Приймаченка, Марченко та Чупракова. 

14 квітня, 18:30, Pizza-Bar "First Wave", вул. Короленка, 3,  квитки тут.

Поділитися: