Де у Дніпрі відвідати арттерапію до Великодня, виступ OSTROVSKYI та музичний експрес?

Де у Дніпрі відвідати арттерапію до Великодня, виступ OSTROVSKYI та музичний експрес?

А також вікторину "Potter-Games" та виставу "Майська ніч".

У нашій щотижневій афіші ви знайдете, чим зайняти себе у найближчі дні у Дніпрі.


Для тих, хто шукає для дітей віком 8-10 років спосіб цікаво відсвяткувати Великдень. У четвер відбудеться арттерапія "Великодні дива" з психологом. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням. Із питаннями можна звертатись до координаторки проєкту Наталії за номером 093 506 53 94.

15:00, 2 травня, Центральна державна науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України, вул. Вернадського, 23.


У театрі Шевченка можна буде переглянути "Майська ніч, утоплена" – менш відому повість Миколи Гоголя. Левко, син голови села, хоче одружитися з дівчиною Галею, проте батько уперто не дає згоди, бо і сам поклав своє єдине око на красуню. Левко разом із друзями вирішує приструнити батька-ловеласа, однак мусить тікати. Він потрапляє в підводне царство, де утоплена Панночка-русалка дає йому ключ , який приносить йому щастя із своєю коханою Галею.

Квитки коштують від 120 до 250 гривень.

18:00, 3 травня, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка


Цієї п’ятниці виступить музичний гурт "OSTROVSKYI", відомий піснею "Моя". Квитки коштують від 440 до 740 гривень.

19:00, 3 травня, RIO club.


Нейрографічна арттерапія від молодіжної громадської організації. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням.

"Ніколи не варто забувати робити перерву та розслаблятись, але іноді це потрібно нам трохи більше ніж зазвичай", – пишуть на сторінці ГО.

13:00, 4 травня, Молодіжний центр Дніпра, вул. Набережна Перемоги, 5.


До Дня Європи відбудеться івент "Музичний експрес "Дніпро – Європа". Ви зможете відчути дух епохи Моцарта у Зальцбурзі, казкову атмосферу Праги, спів італійських гондольєрів Венеції, лагідний шепіт морських  хвиль Неаполя, іспанський характер пристрасного фламенко. А рідна Україна зустріне красою української пісні, який доповниться ефектом "цокоту годинника". Вхід вільний.

14:00, 4 травня, Дніпровський Будинок мистецтв, вул. Філософська, 23.


2 травня – це Міжнародний день Гаррі Поттера. Щоб відсвяткувати цю подію, пропонуємо вам в суботу відвідати вікторину "Potter-Games" в кав’ярні "Hogwarts". Вартість – 150 гривень.

17:00, 4 травня, Слобожанський проспект, 1.

Поділитися: