Де у Дніпрі зануритись у віртуальну реальність, а коли послухати Тамару Горіха Зерня?

Де у Дніпрі зануритись у віртуальну реальність, а коли послухати Тамару Горіха Зерня?

Також буде шанс подивитись на найкращі світлини 2023 року та потанцювати під хіти 90-х. Читайте нижче ще більше анонсів!


У телетеатрі показуватимуть проєкційне шоу від Gallery film. На учасників чекає занурення у віртуальну реальність й "живі" картини перед очима.

Від 31 січня до 29 лютого, з 12:00 до 20:00. Узвіз Крутогірний, 9.


Цього тижня у Молодіжному центрі Дніпра пройде тренінг "Пропаганда та маніпуляція в ЗМІ" від керівниці Молодіжного медіацентру Єви Різніченко. Ви дізнаєтесь, як виявляти фейки та пропаганду в новинах. 

Обов'язкова реєстрація.

2 лютого о 14.00. Вул. Телевізійна, 2 (Ресурсний центр молодіжних рад Дніпра та Луганщини).


У галереї "Артсвіт" пройде виставка World Press Photo 2023. На ній представлені роботи конкурсу World Press Photo – найкращі зразки фотожурналістики за 2022 рік, серед яких є український фотограф Євген Малолетка. 

Вхід ВІЛЬНИЙ. 

2 лютого о 18.30. Узвіз Крутогірний, 21 (Артсвіт).


Цієї п'ятниці з творчим вечором завітає Тамара Горіха Зерня – перекладачка, волонтерка, авторка книги року за версією ВВС "Доця". Вона розповість про побачене й переосмислене за 2 роки повномасштабної війни, прочитає свою новелу й розкаже про нову книгу, яка готується до виходу.

Вхід ВІЛЬНИЙ.

2 лютого о 19.00. Крутогірний узвіз, 21а. Вхід з Успенської площі.


Молодіжна організація ФРІ Дніпро запрошує на проєкт з вивчення англійської мови з носіями за методикою Едварда Харкнесса. У програмі буде йти мова про історію стародавнього світу разом з професором Робертом Гарландом.

Рівень: А2 і вище.

Участь БЕЗКОШТОВНА. 

Додавайтесь до чату учасників/-ць.

3 лютого. Вул. Телевізійна, 2 (Ресурсний центр молодіжних рад Дніпра та Луганщини).


Вокально-хореографічний ансамбль “Юність Дніпра” запрошує на новорічний та різдвяний мюзикли для розвантаження психологічного і ментального здоров'я. На відвідувачів чекає костюмоване шоу та спецефекти по мотивах оповідання “Шрек”.

3 лютого о 16.00. Вул. Філософська, 23 (Дніпровський будинок мистецтв).


У суботу відбудеться поп-ап виставка та презентація зіну за результатами резиденції для молодих митців та мисткинь. Протягом двох тижнів її учасники та учасниці перебували в просторі DCCC, зустрічалися з митцями та кураторами, слухали лекції та багато іншого. Ви зможете побачити художні роботи, фотографії та постери, які є частиною спільного самвидаву учасників

Після колективного перегляду виставки учасниця резиденції Анна Галасюк презентує перформанс "Область ізоляції".

Вхід ВІЛЬНИЙ. 

3 лютого о 18.00. Узвіз Крутогірний, 21А.


У суботу Дмитро Тетерущенко та Антон Поцелуєв запрошують на свій стендап вечір в артпросторі “Floyd”. Стендапери будуть розповідати найновіші жарти, які ви почуєте вперше. 

3 лютого о 19.00. Вул. Січеславська Набережна, 37 (Кав'ярня та артпростір “Floyd”). 


У неділю винний бар "Vino piano" запрошує вас дізнатися більше про шахи разом з майстром спорту України із шахів Євгеном Черновим та чемпіонкою України із шахів Маріцею Цирульник. Всі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ. 

4 лютого о 16.00. Вул. Івана Акінфієва, 14 (район парка імені Т.Г.Шевченка).

У неділю пройде музично-театральна подорож у світ Гаррі Поттера від BIGSHOW ORCHESTRA.  Прозвучать найкращі хіти Джона Вільямса, композиції Патріка Дойла, Ніколаса Хупера та Олександра Деспла!

4 лютого о 18.00. Пр-т Богдана Хмельницького, 118А.

Поділитися: