Де в Дніпрі можна зазирнути за лаштунки театру?

Де в Дніпрі можна зазирнути за лаштунки театру?

А де послухати з гумором, чому не "взлетіли" стартапи? Презентуємо вам нашу щотижневу афішу, яка відповідає на питання: "Куди піти у Дніпрі найближчими днями?".


У хабі "Stay on Top" запрошують на уроки жестової мови. Після відбору на Євробачення жестова мова – в тренді!

9 лютого о 18:00, Набережна перемоги, 108. Реєстрація за посиланням.


Кав’ярня "Floyd" запрошує на лекцію з історії мистецтв. Пориньте у світ похмурого, але цікавого скандинавського мистецтва!

9 лютого о 17:30, вул. Січеславська Набережна, 37.


У Дніпровському Будинку мистецтв відбудеться творча зустріч з письменником і льотчиком першого класу Володимиром Кільченським. Він протистоїть окупантам, що завойовницьки прийшли на нашу землю.

9 лютого о 14:00, вул. Філософська, 23. Вхід вільний.


У Будинку на Троїцькій пройде "HIMARĶSович, або ВЕЧІР З TALKом" з головним редактором інтернет-порталу "Цензор.НЕТ", фронтовим кореспондентом, журналістом-розслідувачем Юрієм Бутусовим.

10 лютого о 18:00, Троїцька площа, 5а.


У чайному просторі TEAHOUSE Botanic буде святкування китайського Нового року. Відвідувачі можуть послухати лекції про традиційні подарунки в Китаї та спробувати чай, заварений в мандаринах.

10 лютого о 16:00, вул. В’ячеслава Липинського, 4. Вхід безкоштовний.


Ресторан азіатської кухні "Кастрюлька Asian Bistro" пропонує відвідати святкування Китайського нового року. Новачкам продемонструють уроки вивчення китайської мови та малювання ієрогліфів.

10 лютого об 11:00, вул. Магдебурзького права, 4а.


У музеї "Літературне Придніпров'я" відбудеться презентація збірки поезії "криза середнього всього" авторства Ірини Пасько. 

"Збірка «криза середнього всього» – це відверта розмова про те, як вижити в світі, коли ти не Саша Грей, не Леся Українка чи Оксана Забужко, але все одно трошки відсвічуєш проти місяця".

10 лютого о 15:00, пр. Дмитра Яворницького, 64.


Творчий простір "Десь тут" запрошує на "Стендап та коктейлі". Це чудова можливість почути круті жарти зі смачними напоями від "Смєни"!

10 лютого о 19:00, вул. Володимира Мономаха, 4.


У кав’ярні "Floyd" відбудеться стендап-шоу "Стартапери". Це айтішно-гумористичне шоу, на якому коміки розбираються, чому стартапи не взлетіли. Це захід для всіх тих, хто хоче смішно провести вечір уікенду.

11 лютого о 18:30, вул. Січеславська Набережна, 37.


Дніпропетровська філармонія ім. Л. Б. Когана запрошує до себе поціновувачів бандури! На BANDURA COVER SHOW ви почуєте кавери на пісні Imagine Dragons, Adele, Кузьми Скрябіна, Океан Ельзи та інших.

11 лютого о 17:00, вул. Воскресенська, 6.


У кав’ярні "Один. Одинадцять" буде майстер-клас з виготовлення крафтової іграшки-символу Нового року у стилі Миколаївського розпису. Бронювання обов’язкове.

11 лютого о 12:00, пр. Слобожанський, 70.


Дніпропетровський академічний театр опери та балету запрошує зазирнути за лаштунки театру. В кінці неї відвідувачі матимуть можливість подивитися виставу.

11 лютого о 15:30, вул. Січеславська Набережна, 15а.

Поділитися: