Де в Дніпрі розкажуть про духів, які навідують самотніх дівчат?

Де в Дніпрі розкажуть про духів, які навідують самотніх дівчат?

Документалка "Могила", музичний фестиваль та біблійна історія.

Детальніше в нашій щотижневій афіші.


У четвер в Дніпрі відбудеться показ документального фільму "The Grave" ("Могила"). 

15 вересня 2022 року в Ізюмі знайшли близько 450 тіл. Деякі із загиблих були закатовані, застрелені, інші загинули внаслідок безперервних обстрілів. Могили розташовані між дерев і відзначені деревʼяними хрестами з номерами на них. Серед похованих були переважно цивільні, іноді траплялись діти, а також 17 військових ЗСУ. 

Фільм зосереджений на історії пошуку справедливості та відповідальності за воєнні злочини, які скоїла армія РФ, а також є спробою вшанувати пам'ять загиблих. Кіно створено харківським незалежним виданням "Ґвара Медіа" спільно з британською командою "Studio 9 Films" в межах проєкту "Мобілізація інтелектуальної потужності Дніпра".

Стрічку номіновано на Television Journalism Awards 2024 в категорії актуальних міжнародних подій. Тут можна переглянути трейлер.

Після фільму буде відведена година на спілкування та обмін враженнями. Вхід вільний, однак команда буде вдячна за донейт. Обов’язкова реєстрація за посиланням.

17:30-20:30, 18 квітня у Menorah Center, вул. Шолом-Алейхема, 4/26.


У ДніпроАртСтейдж проходить фестиваль, про який ми писали раніше. Цими днями відбудеться музична платформа, де можна прослухати драйову та ліричну музику в якісній акустичній оболонці.

Учасники: Марк Лафер, Альберт Бірюков, Богдан Липа, Таїсія Кожанова. Також виступатимуть гурти Nera, Emotional, SHARD, Другий космонавт, Monkey shock band та Nik Kornery orchestra. Повний список тут.

15-24 квітня, узвіз Крутогорний, 9.


Півторагодинна лекція-розмова на тему "Як рідним спілкуватися із воїнами" від Простір Плюс Плюс Дніпро – підрозділу "Ветеран Хаб".

Пояснюють, як спілкуватися з рідними та знайомими, які служать чи вже повернулися з війська, аби підтримати та зберегти стосунки теплими. Під час зустрічі відвідувачі дізнаються про те, які емоції та стани проживають воїни, що для них є ресурсним, а що – стресовим, про що говорити та яких тем уникати.

"Також учасники потурбуються про себе та спробують різні техніки для поліпшення самопочуття. Зокрема, ті, що базуються на диханні, поетапному напруженні м’язів і фокусі уваги", – розповіли нам творці події.

Проведе її Ірина Фролова, психологиня Мобільного Офісу Дніпра.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

16:00, 20 квітня. Простір Плюс Плюс ++, вул. Січових Стрільців, 20.


"Сне" – премʼєра від театру "ДГУ".

"СН乇" − майже біблійна історія, що відбувається у стародавньому Єгипті в 1400-х роках до нашої ери. Також це давньоєврейська назва чагарнику, що росте в пустелі. Він і вважається тим самим Палаючим Кущем, з якого Господь звернувся до Мойсея із закликами вивести свій народ з єгипетського рабства.

"Автору п'єси, Григорію Гельферу, біблійна історія про Мойсея і Палаючий Кущ здалася дуже важливою і співзвучною сьогоднішньому дню. Втілювати цю історію на сцені взявся чудовий режисер Володимир Петренко", – пишуть на сторінці події.

Квитки коштують 200 гривень, можна придбати тут.

18:00, 20 квітня. Будинок на Троїцькій, 2-й поверх.


Містичний освітньо-мистецький проєкт "Досвітки" відбудеться цієї неділі. 

На заході розкажуть про духів, які відвідують самотніх дівчат, любов наших предків до містики, українську міфологію та вірування.

"Ми разом зануримося у світ української міфології та вірувань наших предків 🌿🌞🌒", – пишуть на сторінці заходу.

Вартість входу – 100 гривень. Кошти підуть на підтримку ЗСУ.

17:00, 21 квітня. Творчий простір "Десь тут", вул. Володимира Мономаха, 4. 


Жіночій івент "SuperWomen", де відбудеться тренінг по стратегії романтичних стосунків через арттехніки та метафоричні карти. Після цього учасниці зможуть створити власні свічки з натуральної вощини, трав та ефірних олій. Наприкінці відбудеться фотосет. Проводитимуть захід психологиня Анна та ароматерапевтка Юлія.

"Зможете трансформувати "звично" на "приємно та конструктивно". Знайдете додатковий внутрішній ресурс та натхнення", – пишуть на сторінці події.

Участь коштує 600 гривень. Івент триватиме близько трьох годин. Реєстрація через запити в особисті повідомлення.

21 квітня. Кондитерська DOUBLEDECKER CAKE & COFFEE.


Музично-поетичний вечір "Двіж по-дніпровському". Творчість під акомпанемент сакур, сонця, місяця, ліхтарів та драйву.

Вхід коштує 150 гривень. Зібрані кошти підуть на допомогу ЗСУ.

19:00, 24 квітня. Арт-кафе "Невідомий Петровський", вул. Січеславська Набережна, 15а.

Поділитися: