Навіщо у Дніпрі роблять екорейв

Навіщо у Дніпрі роблять екорейв

У Дніпрі добре знають Soul Culture. Ця команда розказала Києву про домашні четверги, серенади і вечірки Soul Night, які придумали у нас, а потім привезли до столиці. Тепер засновник Soul Culture Ілля Фролов задає новий тренд – екорейв. П’ятого жовтня у Дніпрі відбудеться вечірка Le carnаval des animaux. Коли ми прийшли поговорити про неї у DoubleDecker, там чомусь заграла мелодія з програми "У світі тварин". І стало цікаво: це просто чергова тема "Соул Найту" чи це те, що справді болить організатору. 

Я ходжу в одних і тих самих кросівках. Ще треба купити на зиму собі чоботи. Моя культура споживання змінилася ще у 2016-му, коли я зрозумів, що не треба купувати речі, які мені не потрібні. Це стосується всього, на що можна витратити гроші. Макдональдс у Європі теж відходить. Кількість веганів спонукає такі контори починати робити веганські бургери. Був період, коли я не їв м’яса, був період, коли я їв м’ясо. Але треба просто розуміти все, що ти робиш. Якщо у тебе є рюкзак, поклади речі в рюкзак, навіщо той пакет. Сортуванням я не займаюся, бо мені складно без автівки їздити на сортувальні станції. Але я намагаюся менше купувати того, що мені намагаються продати. 

Цирки і зоопарки у 2019-му непотрібні. Якщо б це був цирк у якомусь природному середовищі, де всі тварини просто можуть до тебе підійти, як в Японії, це був би крутий гуманний цирк. 

Треба розуміти, що наші діти цих тварин можуть взагалі не побачити. Тільки у кіношках і віарах. Може, ми нічого не змінимо, і у 2059 році будемо жити у джунглях зі сміття і будуть якісь люди у костюмах, які відтворюватимуть тварин для наших дітей. Або ти поведеш свого онука у ліс і там будуть роботи-олені, про яких ти розповідатимеш.

Я ходив на марш захисту тварин у костюмі ув’язненої мавпи. Хотів показати, що всі тварини зараз – в’язні. У них немає своєї ролі, ми її обмежуємо. Вони цього не розуміють, але відчувають. 

Коли думав над новим Soul Night, згадав тему зоопарку, потім подумав, що краще зробити карнавал тварин. Знайшов у гуглі, що карнавал тварин – це взагалі музична компіляція 1886 року у 14 композиціях, супер-класика, яку використовували у багатьох мультфільмах, фільмах. Послухай. Там історія починається з короля Лева. 

Хочу показати на вечірці 2059 рік. Я бачу багато новин про те, наскільки все хєрово, про те, що ООН оголошує надзвичайний стан планети, про сортуваня сміття, про тварин. Є купа речей, на які слід звертати увагу. Наша країна не супер у цьому активна, але є круті організації, люди, які пропагують певні цінності. Ті ж Джамала, Уляна Супрун, які були на марші за права тварин. Я говорю про 2059 рік, бо приблизно за сорок років ми або щось принципово змінимо, або ситуація буде погіршуватися. 

Ми зробили схожу вечірку у Києві два тижні тому. Творча група Plastikwood Animation, яка робить анімаційні фільми зі сміття (подивися обов’язково мультик про Гарбі, скоро прем’єра, там типу лялька Барбі ходить по джунглях зі сміття, дуже круто), виставила у нас частину своїх арт-об'єктів з відсортованого сміття. Частина декорацій приїде у Дніпро, частину зроблять наші волонтери. Разом з кураторкою Soul Night Кристиною Гаузер вони роблять свої декорації зі сміття. Ми красиво розкажемо про проблеми.

Вечірка у Києві не була благодійною, а вечірка у Дніпрі буде такою, бо ми співпрацюємо з притулком для тварин "Друг".  Волонтери звідти рятують тварин, знайдених на вулицях навіть у дуже важкому стані. "Друг" поставить на "Соул найті" свій стенд, продаватиме іграшки, пряники та інші речі. Всі зароблені гроші підуть на допомогу тваринам. 

Грати на Soul Night п’ятого жовтня будуть "агенти змін" з позивними Frolov, Pest і roman. Приходити бажано в образі Тварини. Також можна взяти з собою кружку і отримати в неї один безкоштовний коктейль або чай від клубу Shu. 

Певно, це буде перша настільки свідома соціальна вечірка у Дніпрі, бо свідомі люди, які її роблять.  

Де: у митцівні Module

Коли: 5 жовтня о 23:00

Скільки: якщо купувати на вході, до 23:00 – 150 UAН, після 23:00 – 200 UAH


Поділитися: