Франківська резиденція для письменників та перекладачів: як податись?

Франківська резиденція для письменників та перекладачів: як податись?

У матеріалі є посилання для реєстрації.

Програма "Читай" в межах платформи "Тепле місто" організовує першу "Літературну резиденцію імені Олега Лишеги". Це можливість для українських письменників/ць та перекладачів/ок впродовж місяця працювати над власними проєктами, познайомитись з актуальними контекстами Франківська та регіону.

Резиденція триватиме з 1 червня до 1 липня в Івано-Франківську. Для резидентів передбачені: 

– участь у 2 публічних подіях у Франківську (на початку та наприкінці періоду перебування) та візит до Тисмениці, де поет і перекладач народився;
– написання та публікація есею про Олега Лишегу;
– можливість долучитися до активностей, покликаних познайомити жителів міста з людьми, місцями та їх історіями, що пов’язують письменника з Франківськом.

Організатори забезпечують проживання, харчування та логістику учасників.

Заявки на участь в резиденції приймають до 14 травня включно за посиланням. На основі заявок та мотиваційних листів організатори виберуть 4 учасників/ць. У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь за електронною адресою: info@warm.if.ua

Засновуючи нову літературну резиденцію у Франківську, команда програми "Читай" має на меті продовжити традицію резиденцій, що вже склалася в місті. Присвоєння резиденції імені Олега Лишеги – це передовсім щире бажання актуалізувати поезію та тексти письменника, що мав великий вплив на наше покоління, і переконані – продовжить надихати майбутні. 

Проєкт реалізується за підтримки благодійного фонду Renovabis.

Поділитися: