Коли у Дніпрі відбудеться літературний фестиваль, де можна презентувати власні твори?

Коли у Дніпрі відбудеться літературний фестиваль, де можна презентувати власні твори?

А ще – майстер-клас малювання на воді.

Цього тижня ми пропонуємо вам побувати з дитиною на виставі фокусника, записати доньку в жіночий табір на канікули, а самим сходити на виставу або влаштувати ретрит в Ботсаду. 


Дніпровський літературний фестиваль "У ритмі Дніпра", присвячений Всесвітньому дню поезії. До участі у конкурсі приймаються власні поетичні твори, написані українською мовою. Вхід вільний.

Реєстрація для учасників.

14:00-20:00, 21 березня, Бібліотека української діаспори ім. сенатора Джона Маккейна, вул. Воскресенська, 23.


Нове ілюзійне шоу за мотивами творів про Гаррі Поттера "У пошуках чарівників". Це вистава професійного фокусника-ілюзіоніста Дмитра Мосіна.

13:30, 23 березня, Дніпропетровський академічний молодіжний театр.


В Ботанічному саду відбудуться  екскурсії, продаж рослин, чаювання, а також майстер-класу від майстерні "Кольоровий кіт" зі створення малюнків Ебру – техніки малювання на воді. Вхід – 100 гривень.

10:00-16:00, 23 березня, Ботанічний сад Дніпровського національного університету.


Нова вистава "Ідеальний чоловік" (прем’єра відбулась перед новим роком) по п'єсі Оскара Уайльда. Протягом 24 годин у будинку сера Роберта Чілтерна в модному районі Лондона розгортаються події, які ставлять під загрозу репутацію поважного учасника Палати Громад.

16:00, 24 березня, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка.


Прем’єра комедійної театральної фантазії "Я саме той, хто вам потрібен" за мотивами славетних творів комедійної української драматургії. 

18:00, 26 березня, Дніпровський академічний театр драми та комедії.


Денний кемп "Girls camp" для дівчат 14-17 років, де буде проходити йога та арттерапія, тематичні зустрічі із психологинею, інфосесії з гендерної рівності та прав жінок, настільні ігри та тематичні кіноперегляди. Безкоштовно!

Для участі потрібно заповнити форму.

26-28 березня, Простір для жінок та дівчат. Для детальної інформації варто зателефонувати на номер +38 093 450 7289.

Поділитися: