Косплей-вечірка та інтимний фітнес. Куди піти в Дніпрі в останні вихідні березня?

Косплей-вечірка та інтимний фітнес. Куди піти в Дніпрі в останні вихідні березня?

Пропонуємо відвідати виставу, стендап або художню лекцію.


Благодійна вистава "Біла пошесть" до Міжнародного дня театру. Весь збір від продажу квитків піде на потреби ЗСУ. Квитки коштують 200-1000 гривень, купити можна тут.

Це історія про геніального вченого доктора Галена, який винайшов ліки проти смертельної хвороби, але перш ніж зупинити страшну епідемію, він поставив людству одну-єдину умову…

18:00, 27 березня, Філармонія ім. Л.Б.Когана, вул. Воскресенська, 6.


Персональна виставка художніх творів Романа Міллера "Патології". Про політичні, соціальні чи фізичні зміни, які не дають позитивних результатів або взагалі шкодять людині.

Ви зможете простежити нелегкий творчий шлях художника, починаючи з 2014 року, коли через війну йому довелося покинути рідне місто – Довжанськ і почати все спочатку в Дніпрі, а також його почуття та думки про сьогоднішні події.

З 10:00 до 17:00, з 29 березня до 21 квітня, вул. Шевченка,  21.


2D-вечірка аніме, к-поп та косплею з великою сценою. Заплановані виступи Cosplay Defile, Talent Creative, K-Pop Cover Dance та сюрприз-шоу. Також відбудеться ярмарок атрибутики, фан-колекції, хендмейду та сувенірів. Будуть тематичні фотолокації та зона настільних і рольових ігор (DnD). І, звісно, фудкорти. Квитки коштують 400-450 гривень, придбати можна тут.

12:00, 30 березня, КДЦ "Дніпропрес", вул. Василя Сліпака, 35.


Камерний концерт із циклу "При свічках". Легка та розважальна класична музика Баха, Моцарта, Крейслера, Андерсона, П’яццолла. Квитки коштують 150-400 гривень, придбати можна на сайті або у касі, бронювання за номером: (098) 303 6412.

18:00, 30 березня, Філармонія ім. Л.Б.Когана, вул. Воскресенська, 6.


Великий стендап від клубу "Світло наприкінці тижня" на честь святкування їхнього триріччя! Виступатимуть Вася Байдак, Влад Галицький, Сергій Степанисько, а вести вечір буде Антон Поцелуєв. Придбати квитки можна тут за 400-500 гривень. Військовим вхід вільний. Напишіть за номером +38 (050) 59-666-78.

18:00, 30 березня, "Бізнес-центр FABRIKA", вул. Барикадна, 7.


Сольний концерт, поезія від DENIAL SPACE, розіграш подарунків, живий звук під гітару від UTOPUTO. Вільне розсаджування, оплата на вході 150 гривень.

16:30, 30 березня, кав'ярня та артпростір Little Mariupol, пр. Науки, 127.


Інтимний фітнес від Юлії Чепець – тренерки та сексологині, що практикує вправи вже 10 років. 

Інтимний фітнес – це методика тренувань м'язів тазового дна (інтимних м'язів) для покращення кровообігу органів малого таза.

Заняття відбудеться в форматі години лекції та години практики, де ви дізнаєтесь про можливості ваших м’язів, як урізноманітнити статеве життя, підготуватись до пологів та відновитись після них, позбутись болей під час менструації та налагодити цикл. 

"Для тих, хто хоче провести час у жіночій компанії з келихом шампанського та дуже цікавим смаколиком", – пишуть на сторінці танцювальної студії.

Вхід лише для жінок, від 16 років. Коштує 900 гривень. Якщо візьмете з собою подругу, отримаєте знижку 100 гривень. Запис в дірект або за номером +380 (63) 471 08 07.

15:00, 31 березня, вулиця Ливарна, 2.


Лекція з історії мистецтв про Марселя Дюшана, який стояв біля джерел дадаїзму і сюрреалізму і став відомий як яскравий представник нової течії в концептуальному мистецтві — методу "готових речей". Відвідання лекції коштує 150 гривень, реєстрація в діректі.

17:00, 31 березня, кав’ярня "Floyd", Січеславська Набережна, 37.


Сезон вільних читань "Поезії Поезії", тема – "Розстріляне Відродження", поет березня – Михайль Семенко. Разом з тим відбудеться виставка для всіх охочих художників та художниць "Вільний Мольберт". 

"Запрошуємо приносити свої картини та декламувати свої або не свої поезії, без цензури", – пишуть на сторінці організаторів.

17:30, 31 березня, Дуб біля Історичного Музею, пр. Яворницького, 18. 

Поділитися: