Іздрик та Макс Барських – куди можуть сходити дніпряни на цьому тижні

Іздрик та Макс Барських – куди можуть сходити дніпряни на цьому тижні

Або послухати сучасні версії лемківських пісень, аніме санудтреки чи написати диктант до Дня Конституції.


До Дніпра приїде Оркестр 59, що виступав в культурній програмі Держсекретаря США Ентоні Блінкена, Міші Колінза та Даріуса Мардери. Це проєкт "Культурного Десанту" ЗСУ, який постійно працює із бойовими підрозділами Сил Оборони України. В репертуарі бенду традиційні та новітні версії лемківських та повстанських пісень у сучасній авторській обробці.

Виступатиме Оркестр 59 під час зустрічі молоді з командуванням батальйону авіаційних комплексів "АХІЛЛЕС".

Реєстрація за посиланням.

18:00, 27 червня. Локацію повідомлять зареєстрованим.


У Дніпрі відбудеться великий поетичний вечір культового українського письменника Юрія Іздрика. Квитки коштують від 390 до 890 гривень.

19:00, 27 червня, Артдах Менори. 


Український рок-гурт SPIV BRATIV читатиме традиційний диктант до Дня Конституції України. У січні 2022 року SPIV BRATIV взяв участь в 12 сезоні шоу "Голос Країни".

Текст для диктанту містить 239 слів, це роздуми захисника зі 128-ої бригади ТрО про особливість та цінність Дніпра як міста. Воїн записав свої думки, залишаючись на фронті. 

Учасники, які напишуть диктант без помилок, отримають подарунки. Торік це були вишиванки. 

Попередня реєстрація за посиланням.

15:00 (старт реєстрації на локації), 28 червня. Місце повідомлять зареєстрованим людям.


У п’ятницю пройде концерт аніме саундтреків "Anime. Part 2" від музичного гурту "SVITLOMUSIC". Ви зможете почути хіти з найвідоміших та найулюбленіших аніме. Квитки коштують від 200 до 300 гривень. Залишилось мало місць!

18:30, 28 червня, Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана.


У суботу в Дніпрі виступатиме відомий співак Макс Барських. Квитки у фан-зоні коштують 1800 гривень. Деталі та бронювання столиків за номером +38 067 561 10 33.

19:00, 29 червня, Bartolomeo.


В Дніпрі пройде "Модель ООН" – освітня гра, де імітується засідання ООН. Кожен учасник — представник певної країни. Тема: "Захист прав людини та демократичних свобод в умовах боротьби з корупцією".

Реєстрація за посиланням.

10:00, 30 червня, Набережна Перемоги 108, корпус 9, хаб ГО "Будь в курсі".


Постійні події

‣ Безкоштовна йога у Безпечному просторі для жінок і дівчат. Вівторок, середа та п’ятниця. Попередня реєстрація за посиланням.

‣ Дівочий денний інтенсив "Girls camp", де проходить йога та арттерапія, тематичні зустрічі із психологинею, інфосесії з гендерної рівності та прав жінок, настільні ігри, тематичні кіноперегляди та інше. Для дівчат віком від 14 до 17 років. Реєстрація за посиланням. Програма триватиме протягом літніх канікул.

‣ Ком'юніті кухня від DCCC, де обговорюють кухні етнічних спільнот України, вчаться мінімізувати харчові відходи під час приготування та зберігання їжі. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням

‣ Щовихідні проходять стендапи від "Світло наприкінці тижня". Влітку – на "Дах на Троїцькій" (пл. Троїцька, 5а). Квиток коштує 400 гривень, військовим вхід вільний. Цими вихідними виступ буде 29 червня о 19:30 та 30 червня о 18:30.

Поділитися: