"Покоління" повертається у Дніпро. Куди сходити найближчими днями?

"Покоління" повертається у Дніпро. Куди сходити найближчими днями?

Ловіть актуальну афішу від КУСТа.


У четвер в Будинку на Троїцькій буде премʼєра (третій показ) вистави "ІЛОНА КОКС. СПРОБА ТВОРЧОГО ВЕЧОРУ" від Театру "ДГУ".

Це дивна, експериментальна вистава. Головна героїня – напрочуд геніальна, але трохи безумна поетеса Ілона Кокс – намагається провести творчий вечір. І це – в такий час... Несподівані обставини та персонажі "допомагають" їй в цьому, і це перетворюється на "чортишо". І це "чортишо" – одночасно і веселе, і трагічне.

19 жовтня, 19:00. Площа Троїцька, 5а. "Театральний поверх" (2-й). Квитки тут.


Ретро-фестиваль "Покоління" цього разу буде проходити два дні (у пʼятницю та суботу) в новому концертному просторі Stage Music Hall. Команда традиційно готує все для занурення у ностальгічні спогади з 90-х та 00-х та дістає запилені музичні альбоми.

21-22 жовтня, з 17:00. Вул. Ламана, 2.


У DCCC на ці вихідні приїжджають гості зі львівського артцентру Jam Factory ("Фабрика Повидла"). Вони проведуть дводенну освітню програму "Продукування пам’яті" про сучасний театр, яка включатиме лекції, обговорення та перегляд фільму VR окулярах. Вхід вільний за реєстрацією.

21-22 жовтня з 16:00. Крутогірний узвіз, 21А.


 У суботу в штабі ГО "ДУЇТ" збираються на Артвечорниці, присвячені творчості українського художника Казимира Малевича. На гостей очікують тематичні лекції та майстер-класи. Обовʼязкова реєстрація.

21 жовтня з 15:00 до 18:00. Вул. Барикадна 2, поверх 3, кв. 4.


 У філармонії виступатиме Денніс Аду – один із найвідоміших джазових трубачів України, якого ви можете памʼятати за фестивалем "Джаз на Дніпрі". Йому допомагатиме оркестр DNIPRO BIG BAND.

21 жовтня о 19:00. Вулиця Воскресенська, 6.


 У неділю обʼєднання Front of Poetry запрошує на благодійний музично-поетичний вечір "Жовтнева магія", щоб підняти гостям настрій та зібрати гроші на ЗСУ.

22 жовтня о 17:00. Вул. Володимира Мономаха, 4.

Поділитися: