MamaRika та передчитання"Дисоціації" − куди сходити на цьому тижні у Дніпрі?

MamaRika та передчитання"Дисоціації" − куди сходити на цьому тижні у Дніпрі?

Також можна прокачати політичні знання на лекції від професора Михайла Івашова та послухати кавери на відомі українські та зарубіжні хіти.

Презентуємо нашу традиційну афішу.


"ТЕАТР ДГУ" запрошує на прем’єру "СНЕ" − майже біблійну історію про Мойсея, Палаючий Кущ, норовливих євреїв і підступних єгиптян.

"СНЕ" − це давньоєврейська назва чагарнику, що росте в пустелі, який і вважається тим самим Палаючим Кущем, з якого Господь звернувся до Мойсея із закликами вивести свій народ з єгипетського рабства. Автору п'єси Григорію Гельферу біблійна історія про Мойсея і Палаючий Кущ здалася дуже важливою і співзвучною сьогоднішньому дню. 

4 липня, 18:30, "Театр ДГУ",Троїцька площа, 5а , придбати квитки можна тут.


У Дніпропетровській філармонії ім. Л. Когана  відбудеться концерт-триб'ют легендарному Гленну Міллеру в межах проєкту "Філармонія  джазу".

Уявіть собі мальовничу долину, залиту золотим сяйвом сонця. Десь вдалині чується мелодія, що зачаровує та кличе за собою. Відчуйте себе героями класичного кіно, де під запальні мелодії Гленна Міллера розгортаються кумедні пригоди та романтичні історії. 

Виконавці: "DNIPRO BIG BAND".

5 липня, 19:00, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6, придбати квитки можна тут.


ГО "Будь в курсі" запрошує на лекцію від професора Михайла Івашова "Вплив політичних маніпуляцій на суспільство", під час якої:

‣дізнаємось, чому саме негативні переживання стимулюють креативність та інновації;

‣обговоримо, чому олігархічні угруповання зосереджуються на конфліктах, а не на соціальній справедливості;

‣ визначимо, чим небезпечний неоліберальний та псевдодемократичний авторитаризм.

6 липня,  16:30, Набережна перемоги, 108, корпус 9, вхід вільний, реєстрація обов'язкова тут.


У цю суботу запрошують на літературну зустріч з письменницею та організаторкою літературних заходів Анною Щербак  на передчитання (швидке знайомство із текстом) майбутньої збірки "Дисоціація". 

Анна Щербак − авторка збірки поезій "Моя Вічна Ніч" (2020 року), переможець та лауреатка літературних конкурсів і фестивалів, серед яких: "Міжнародна слов'янська поетична премія 2019", "Ірпінський Парнас 2019", Літературно − музичний салон "Камертон" 2020. 

06 липня, 14:00, Центральна державна науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України, вул. Вернадського,  23, вхід вільний, детальніше тут.


4.5.0 BAR запршує на благодійне музично-поетичне читання. У програмі на вас чекає авторська поезія та музика, кавери на відомі українські та зарубіжні хіти.

Учасники:

‣@norghat_art

‣@nick.devo

‣@vlad_bragga

‣@svetlanastanislavovnatal та інші.

7 липня, 18:00, "4.5.0 BAR", вул. Магдебурзького права, 4, вхід за донат від 100 грн. Зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ, детальніше тут.


У BARTOLOMEO виступить MamaRika. "KAVA", "Сину", "Як ти там живеш", "На руках", "Щастя", "Зоря" та інші чуттєві треки лунатимуть для вас. 

7 липня, 19:00, "Best River Resort BARTOLOMEO", вул. Набережна Перемоги, 9 Б, придбати квитки можна тут.

Поділитися: