Маскотерапія, міми і METALLICA

Маскотерапія, міми і METALLICA

Де у Дніпрі подивитися розслідування знищення Каховської дамби.

Щотижнева афіша на наступні сім днів.


У середу відбудеться арт-терапевтичне заняття "Маскотерапія", яке допоможе розвинути спонтанність, розкутість, самопізнання та самоприйняття. Вхід вільний.

18:00, 10 липня, вулиця Дмитра Донцова, 3, простір розвитку "Юніт Центр".


У четвер відбудеться показ двох короткометражних стрічок: 20-хвилинний "Чорнобиль 22" та 38-хвилинний "Велика вода".

У першому розповідається про окуповану Чорнобильську зону та те, як ЗСУ таємно зафільмували пересування російських військ. Працівники ЧАЕС обговорюють свій досвід перебування на окупованій атомній електростанції. 

Друга стрічка про збір доказів у справі екоциду внаслідок знищення Каховської ГЕС 6 червня 2023-го.

Вхід вільний. Реєстрація за посиланням

19:00, 11 липня, DCCC.


У суботу пройде вистава «мі.МИ». Це мімодрама – захоплююче театральне дійство з 12 сюжетів, що поєднують у собі різні жанри. Виставу відзначили на міжнародному фестивалі Avignon OFF у 2015 році, де вона стала єдиним представником України серед 1600 вистав інших країн Європи. Квитки від 250 до 350 гривень.

18:00, 13 липня, КДЦ Дніпропрес, вулиця Василя Сліпака, 35.


У неділю гурт "Last Wander" дві години гратиме відомі пісні легендарного гурту "METALLICA". Під час концерту буде проведено збір та благодійний аукціон, всі кошти з яких підуть на нагальні потреби ЗСУ. Квитки коштують від 350 до 710 гривень. Для УБД вхід вільний.

18:00, 14 липня, МахноПаб.


У наступну середу відбудеться інтерактивна вистава "Митець.Я". Це історія про митця, який робить вистави. Скетч з життя режисера, де кожній людині з залу дістанеться своя роль. Квитки від 250 до 350 гривень.

19:00, 17 липня, КДЦ Дніпропрес, вулиця Василя Сліпака, 35.

Постійні події

‣ Безкоштовна йога у Безпечному просторі для жінок і дівчат. Вівторок, середа та п’ятниця. Попередня реєстрація за посиланням.

‣ Дівочий денний інтенсив "Girls camp", де проходить йога та арттерапія, тематичні зустрічі із психологинею, інфосесії з гендерної рівності та прав жінок, настільні ігри, тематичні кіноперегляди та інше. Для дівчат віком від 14 до 17 років. Реєстрація за посиланням. Програма триватиме протягом літніх канікул.

‣ Ком'юніті кухня від DCCC, де обговорюють страви етнічних спільнот України, вчаться мінімізувати харчові відходи під час приготування та зберігання їжі. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням

‣ Щовихідних проходять стендапи від "Світло наприкінці тижня". Влітку – у "Дах на Троїцькій" (пл. Троїцька, 5а). Квиток коштує 400 гривень, військовим вхід вільний. Найближчий виступ 13 липня о 18:30.

Поділитися: