Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків

Ми знайшли у Дніпрі п'ять майданчиків для собаківників. На них можна вигуляти собаку без повідка і намордника та потренувати на спеціальних снарядах: трамплінах для стрибків, сходах, смугах перешкод. Розповідаємо, чим обладнані та наскільки зручні ці майданчики.

Завжди беріть із собою пакети для прибирання за собакою (неважливо, де ви плануєте його вигулювати – на спеціальному майданчику чи в парку). Таке правило діє у місті, плюс це просто охайність і повага до оточення. До того ж, у Дніпрі мало урн зі спеціальними пакетами.

Молодіжний парк на Червоному Камені

Це перший у місті муніципальний майданчик для вигулу і дресирування собак. Його відкрили в 2018 році. Територію облаштували, огородили парканом, зробили смугу перешкод. Щоправда, за час існування деякі снаряди вже зносилися і потребують ремонту. Також не вистачає урн.

Сквер Усачова за ПК "Металург"

Майданчик з'явився рік тому. Він теж огороджений, тут є лавочки, тренажери для собак і спеціальна урна для екскрементів. Облаштували місце для вигулу за ініціативи жителів Індустріального району (активних учасників фейсбук-спільноти "Райончик"), силами депутата цього округу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 93854639_227064552063350_6763971435569348608_n.jpg
Фото звідси

Ж/м Сокіл

Восени минулого року тут відкрили "Sokil dogs park". Майданчик розташований на вул. Космічній, 25Д. Проєкт розробили самі жителі району, подали його на "Бюджет участі" і набрали найбільшу кількість голосів. На будівництво майданчика виділили 200 тисяч гривень. Майданчик огороджений, і тут багато снарядів для тренування собак.

Сквер "Прибережний"

Майданчик розташований недалеко від Аквапарку на ж/м Перемога – 1. Територія тут дуже доглянута, освітлена, засіяна травою. Але немає снарядів для тренування. Раніше собачники вигулювали своїх вихованців на реконструйованій Набережній, але не всі дотримувалися правил вигулу. Тепер у них з'явився свій куточок.

Фото – Віктор Боговін, взяте звідси

Ж/м Лівобережний – 3

Огороджений майданчик з'явився в березні. Він розташований у кінці проспекту Миру, на пустирі біля церкви. Щоправда, на новому майданчику гуляють і батьки з дітьми, а вечорами іноді збираються компанії підлітків.

Є снаряди для тренування собак. Встановили і чотири урни для собачих екскрементів. Є два мінуси: вони розташовані через дорогу від майданчика для вигулу, і там немає спеціальних пакетиків, тому, виходячи гуляти з собакою, потрібно захопити свої.


Де ще планують відкрити майданчики для вигулу собак

Поки це весь список, але Михайло Лисенко пообіцяв, що до кінця 2021 року такі майданчики з'являться і в інших районах міста. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-2.png

12 квартал 

Перший майданчик для вигулу собак у Шевченківському районі обіцяють відкрити вже влітку. Його планують розмістити біля футбольного поля, на вул. Гладкова, 12. Роботи ще не почалися.

Візуальний план майбутнього майданчика для вигулу собак на 12 кварталі

Перехрестя Калинової та Образцова

Тут оновлять сквер, і серед іншого зроблять зону для вигулу собак.

Поділитися: