Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків

Ми знайшли у Дніпрі п'ять майданчиків для собаківників. На них можна вигуляти собаку без повідка і намордника та потренувати на спеціальних снарядах: трамплінах для стрибків, сходах, смугах перешкод. Розповідаємо, чим обладнані та наскільки зручні ці майданчики.

Завжди беріть із собою пакети для прибирання за собакою (неважливо, де ви плануєте його вигулювати – на спеціальному майданчику чи в парку). Таке правило діє у місті, плюс це просто охайність і повага до оточення. До того ж, у Дніпрі мало урн зі спеціальними пакетами.

Молодіжний парк на Червоному Камені

Це перший у місті муніципальний майданчик для вигулу і дресирування собак. Його відкрили в 2018 році. Територію облаштували, огородили парканом, зробили смугу перешкод. Щоправда, за час існування деякі снаряди вже зносилися і потребують ремонту. Також не вистачає урн.

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 1 зображення
Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 2 зображення

Сквер Усачова за ПК "Металург"

Майданчик з'явився рік тому. Він теж огороджений, тут є лавочки, тренажери для собак і спеціальна урна для екскрементів. Облаштували місце для вигулу за ініціативи жителів Індустріального району (активних учасників фейсбук-спільноти "Райончик"), силами депутата цього округу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 93854639_227064552063350_6763971435569348608_n.jpg
Фото звідси

Ж/м Сокіл

Восени минулого року тут відкрили "Sokil dogs park". Майданчик розташований на вул. Космічній, 25Д. Проєкт розробили самі жителі району, подали його на "Бюджет участі" і набрали найбільшу кількість голосів. На будівництво майданчика виділили 200 тисяч гривень. Майданчик огороджений, і тут багато снарядів для тренування собак.

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 4 зображення
Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 5 зображення

Сквер "Прибережний"

Майданчик розташований недалеко від Аквапарку на ж/м Перемога – 1. Територія тут дуже доглянута, освітлена, засіяна травою. Але немає снарядів для тренування. Раніше собачники вигулювали своїх вихованців на реконструйованій Набережній, але не всі дотримувалися правил вигулу. Тепер у них з'явився свій куточок.

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 6 зображення
Фото – Віктор Боговін, взяте звідси

Ж/м Лівобережний – 3

Огороджений майданчик з'явився в березні. Він розташований у кінці проспекту Миру, на пустирі біля церкви. Щоправда, на новому майданчику гуляють і батьки з дітьми, а вечорами іноді збираються компанії підлітків.

Є снаряди для тренування собак. Встановили і чотири урни для собачих екскрементів. Є два мінуси: вони розташовані через дорогу від майданчика для вигулу, і там немає спеціальних пакетиків, тому, виходячи гуляти з собакою, потрібно захопити свої.

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 7 зображення
Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 8 зображення

Де ще планують відкрити майданчики для вигулу собак

Поки це весь список, але Михайло Лисенко пообіцяв, що до кінця 2021 року такі майданчики з'являться і в інших районах міста. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-2.png

12 квартал 

Перший майданчик для вигулу собак у Шевченківському районі обіцяють відкрити вже влітку. Його планують розмістити біля футбольного поля, на вул. Гладкова, 12. Роботи ще не почалися.

Де гуляти з собакою у Дніпрі: добірка обладнаних майданчиків - 10 зображення
Візуальний план майбутнього майданчика для вигулу собак на 12 кварталі

Перехрестя Калинової та Образцова

Тут оновлять сквер, і серед іншого зроблять зону для вигулу собак.

Поділитися: