Громадські організації Дніпра запрошують на безкоштовне навчання з краудфандингу

Громадські організації Дніпра запрошують на безкоштовне навчання з краудфандингу

Навчання в акселераторі з краудфандингу “Місто змін”.

Учасники отримають практичні навички та професійну підтримку для реалізації власних соціальних проєктів. Це вже другий набір на навчання. Воно відбуватиметься онлайн.

Як потрапити на навчання

"Місто змін" – це можливість в теорії та на практиці розібратися, як працює краудфандинг. Разом з лекторами та менторами учасники програми працюватимуть над своїми проєктами, від опису до збору коштів, отримують інформаційну підтримку від платформи та разом реалізують суспільно корисні ініціативи. 

До участі запрошуються громадські організації, волонтерські ініціативи та об’єднання активістів. 

Подати заявку. Дедлайн реєстрації – 10 березня 2024-го. Старт навчання – 1 квітня, воно триватиме протягом 5 місяців.

Основні вимоги: 

Команда учасників з 2-3 людей, включно з лідером проєкту.

Проєкт команди має бути неприбутковим та неполітичним.

Команда має зареєстровану громадську організацію або знайома з дружньою, яка допоможе з документальним супроводом проєкту.

Перевага надаватиметься ініціативам у сфері гуманітарної та соціальної допомоги, розвитку волонтерства, культури та екології.

"Ми створювали та реалізовували “Місто змін” з думкою про те, що маємо бути максимально корисними в тому, що найкраще вміємо робити, — допомозі іншим. Програма стала маленьким місцем сили для учасників, бо навчання заради навчання — це точно не наша історія. У “Місто змін” кожен отримує знання, практичні навички з краудфандингу на прикладі власної кампанії та теплу професійну підтримку", – говорить Наталя Попова, керівниця акселератору “Місто змін”.

Програма складається з лекційної частини від спікерів, зокрема з Rescue Now, Мінцифри, БУР, “Тепле Місто”, а також – практичної. Кожна команда обов’язково запускає краудфандингову кампанію та разом з ментором перевіряє здобуті навички.

Що таке "Місто змін"?

"Місто змін" – це навчальна онлайн-програма від команди краудфандингової платформи "Моє Місто", які вже понад 8 років об’єднує свідоме українське суспільство навколо ідеї краудфандингу. За час існування платформи реалізували 187 проєктів та акумулювали більш ніж 23 млн грн.

"Моє Місто" не бере комісію з внесків доброчинців – загальна сума всіх отриманих переказів переводиться на підтримку проєкту в повному обсязі. Акселератор "Місто змін" реалізується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED), групи IT-компаній Netpeak Group та Української Волонтерської Служби, а також за інформаційної підтримки Дія.Освіта.

Досягнення першого набору акселератора

У перший набір акселератора "Місто змін" пройшли 19 команд з різних куточків України. Учасники прагнуть реалізовувати найрізноманітніші ідеї: від центрів допомоги до культурних ініціатив. 374 568 грн попередньо вони зібрали на їхню реалізацію, збори коштів тривають.

Командна з Дніпра StepSteerTeam – локальна спільнота Української волонтерської служби. Члени команди вже мають великий досвід активностей у місті. Зокрема, проводили екотолоки, дискусію про наслідки підриву Каховської ГЕС, вчили людей сортувати сміття. На цей раз вони організовують у Дніпрі "Культурний місяць".

Волонтери прагнуть провести чотири заходи, які допоможуть розвінчати міфи про українську культуру. Заплановані лекція, літературний вечір, майстер-клас і вікторина. 

Поділитися: