Відпрацював дніпровський "Постріл помсти": HIMARS з вітанням від "Ілюхи"розбив колону окупантів

Відпрацював дніпровський "Постріл помсти": HIMARS з вітанням від "Ілюхи"розбив колону окупантів

"Загинуло не менше 20 хлопців, багато важкопоранених", – написали у російських пропагандистських чатах.

Інформація про те, що на лівому березі Дніпра наші захисники розбили колону окупантів, з’явилась нещодавно. Ворог нарікав на те, що його сили рухались без прикриття, жертв від атаки виявилось багато. Як пізніше стало відомо, ракети, випущені з HIMARS, були "замовлені" на платформі "Постріл помсти".

Що це за платформа? Та як теж зробити такий самий "подарунок" для ворога? Читайте в нашому тексті.

Той самий постріл з HIMARS (нижче скріни з пропагандистських чатів окупантів)

Таким був результат удару наших бійців по колоні ворога. Три ракети для HIMARS були з написами – ці фрази за донат замовили на дніпровській платформі "Постріл помсти".

"Вітання від Ілюхи, горіть у пеклі" Такий напис побажав окупантам Антон. Саме так він вирішив привітати друга та помститися окупантам. "Наближаймо перемогу разом з нами". Цей 153-ий постріл був зроблений славетним снарядом HIMARS @himars_official_, що вперше було замовлено на платформі та зафіксований нашими військовими на відео… Такий снаряд саме ти можеш замовити на нашому сайті за донат від 3000 грн", – йдеться на сторінці платформи.

Що таке "Постріл помсти"?

Ідея спеціальної платформи, з якої будь-яка людина може за донат замовити постріл для окупантів, народилась в дніпровського волонтера Сергія Луденського близько року тому. Запустити проєкт вдалось 11 місяців тому. Він покликаний генерувати більше донатів для армії.

"Наша команда складається з волонтерів, а саме: представників Молодіжної ради Дніпра та Благодійного фонду "Департамент добрих справ". Також командою можна вважати підрозділи ЗСУ, долучені до реалізації проєкту та всіх, хто донатить", – говорить Сергій Луденський.

Людина придумує свій напис (до 5 слів), зробити донат (реквізити вам надішлють), чекати фото/відео від захисників, на якому "замовлення" з вашим написом відправляється по окупантах.

Може саме ваш напис "розіб’є" чергову колону та ворог почне скиглити? 😊

Як замовити постріл по ворогу?

Для цього потрібно зайти на сайт платформи. Там можна обрати, з чого буде зроблений постріл. Варіанти є різні: від снайперської кули (від 150 грн) до HIMARS. Але останнє – це найдорожчий лот "Пострілу помсти". За нього потрібно задонатити три тисячі гривень. Є міни, снаряди з дрону…

"На платформі наразі представлені різні види снарядів. Від меншого до більшого за калібром, і відповідно за розміром донату", – говорить Сергій Луденський.

Також можна купити сертифікат для вашої рідної людини, друга чи подруги, аби він/вона зробив/ла той самий постріл.

Куди йдуть гроші?

За 11 місяців роботи платформи вдалось залучити понад 300 тисяч гривень (це не тільки постріли, а й "мерч" – розмальовані тубуси, брелоки тощо. Їх теж можна купити на платформі).

Гроші направляються на понад десять батальйонів, з якими співпрацює платформа "Постріл помсти".

Поділитися: