Що таке "Краудстартер" та навіщо він активістам Дніпропетровщини?

Що таке "Краудстартер" та навіщо він активістам Дніпропетровщини?

Громадські активісти з Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Одеської областей мають можливість безкоштовно пройти на нову акселераційну програму "Краудстартер" від команди краудфандингової платформи "Моє Місто". Програма також передбачає фінансову підтримку команд.

"Краудстартер" – це можливість розібратися, як працює краудфандинг, в теорії та на практиці. На учасників чекають онлайн- та офлайн-події, менторська підтримка та пітчинг проєктів, за результатами якого 5 фіналістів зможуть отримати 1 000 доларів на реалізацію своєї ідеї. 

"Краудфандинг" – це метод залучення коштів, який вимагає знань з проєктного менеджменту, комунікацій та залучення доброчинців, як індивідуальних, так і великих донорів, представників бізнесу. "Краудфандинг" дозволить опанувати потрібні навички в кожній з цих сфер", – пояснює програмна менеджерка "Моє Місто" Наталя Попова. 

"Цього разу програма зосереджена на Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській та Одеській областях. Для нашої команди вкрай важливо дати підтримку громадським активістам з тих регіонів, де особливо відчутний тиск з боку ворога. Займатися активізмом, перебуваючи 24/7 у ризику, це особлива відвага. Ми певні, що доброчинці з усієї України готові підтримувати такі ідеї і проєкти", – каже CEO 31 Group Сергій Лукачко.

Хто може взяти участь?

Запрошуються команди з 3 людей від громадських організацій, благодійних фондів, новостворених неприбуткових організацій та волонтери-активісти. Перевага надається ініціативам гуманітарної та соціальної допомоги, проєктам  підтримки ветеранів та їх сімей, а також волонтерства, екології та культури. 

Проєкти мають бути реалізованими в одній з областей: Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Одеській.

Основні етапи програми:

До 16 червня 2024 — Прийом заявок. 

До 20 червня 2024 — Результати відбору.

Липень - вересень 2024 — Навчання та менторська підтримка, два 3-денні тренінги у Києві та Львові.

Серпень 2024 — Запуск краудфандингових кампаній учасників.

Вересень 2024 — Пітчинг проєктів і мінігранти.

Дедлайн реєстрації — 16 червня 2024. 

Деталі на сайті.

Що таке "Моє Місто"

Створена у 2015 році в Одесі, краудфандингова платформа "Моє Місто" масштабує культуру локального краудфандингу на інші регіони. За час існування платформи небайдужими українцями було втілено 187 проєктів та акумульовано на їх реалізацію 25 млн гривень. 

Раніше команда разом з Мінцифри та Антоном Тимошенко зробили освітній серіал про краудфандинг на Дія.Освіта.

Програма "Краудстартер" реалізовується командою "Моє місто" за сприяння Національного фонду за демократію (NED), America House та групи IT-компаній Netpeak Group.

Поділитися: