re: Вйо fest вперше у Дніпрі: на що очікувати

re: Вйо fest вперше у Дніпрі: на що очікувати

18 вересня у дворі на Грушевського,10 відбудеться благодійний андеграундний фестиваль з лекцією про Розстріляне відродження, малюванням вином, графіті-шоу і можливістю зробити тату. 

А ще – з великим художнім маркетом, музикою, аукціоном і фудкортом. Організатори зробили фестиваль у тому числі для того, щоб підтримати місцевих художників, дизайнерів і рестораторів у військовий час. 

Друга мета фестивалю – допомогти дніпровському проєкту "Бобова чашка" (в якому волонтери створюють і передають на фронт сухі супи для військових) і фонду, який опікується проблемами вимушених переселенців. 

"Навіщо це все? Аби трохи видихнути, змінити обстановку, потусуватись з друзями та допомогти, звісно ж", – говорить Хельга Логуш, барменка і волонтерка, авторка проєкту «Бобова чашка». Завдяки йому на початку вересня на фронт передали майже 70 000 порцій супів для військових. Фактично це суміш бобових зі спеціями, яку можна заливати навіть холодною водою. Для виробництва постійно потрібні гроші. Тому 20 % отриманих на "re: Вйо fest" коштів перерахують проєкту і на допомогу вимушеним переселенцям, яких у Дніпрі вже понад 130 000. 

Отже, що буде на фестивалі: художній маркет, майстер-класи з петриківського розпису, з плетення ловців снів, з малювання вином; лекція для дорослих про Розстріляне відродження і для дітей про музику українського козацтва; аукціон; фотозона; графіті-шоу. 

Музика, майстер-класи, фудкорт і художній маркет триватимуть протягом всього дня.

Поділитися: