"Сильніші, коли готові до всього". Навчання з домедички, мінній безпеці та стрільбі

"Сильніші, коли готові до всього". Навчання з домедички, мінній безпеці та стрільбі

Школа снайперів, військова підготовка від бійців 3-ої штурмової бригади, виживання, тактична медицина та ще багато всього.

Ми зробили підбірку корисних курсів, тренінгів та військових вишколів, які підготують вас до будь-яких ситуацій під час війни.

Домедична допомога

MedCopr – це громадська організація медиків-волонтерів, які проводять тренінги з домедичної допомоги. Їхня місія – пояснити людям принципи правильного алгоритму надання допомоги. Усі інструктори організації – це чинні медичні працівники та парамедики, які мали як бойовий, так і громадський досвід. 

Фото: з соціальних мереж проєкту

Що розказують і показують на тренінгах? 

За допомогою американських турнікетів показують, як зупинити кровотечу у постраждалого. На манекенах для серцево-легеневої реанімації демонструють, як проводити серцево-легеневу реанімацію за принципом 30 натискань та 2 подихи. А ще показують, як працювати з дефібриляторами та що робити у випадку інсульту, інфаркту, опіків, судом. Додатково навчають тактиці переміщення під час бойових дій, вогневій підготовці. Більше інформації тут

Записатися на тренінги можна за номером: 093 093 13 12.

Навчання – безкоштовне. 

Госпітальєри Дніпра

Фото: з соціальних мереж проєкту

Організація проводить тренінги з тактичної медицини, які знадобляться як у цивільному житті, так і на полі болю. Госпітальєри навчають, як в умовах війни врятувати себе та того, хто поруч. На заняттях можна дізнатися, як поводитись у разі нападу ворога, де знайти безпечне місце, що робити у разі масових кровотеч та як забезпечити прохідність дихальних шляхів людини.

А також інструктори КП "Госпітальєри Дніпра" працюють з нашими захисниками та захисницями.

Записатися за телефоном: 099 269 64 34.

Навчання безкоштовне.

Курс першої медичної допомоги онлайн

Після 24 лютого 2022 року фахівці Пласту створили розділ курсу ПМД – "Тактична медицина". Розділ побудований на загальних принципах з покроковою методикою подачі матеріалу, з можливістю самоперевірки через тести та отримання сертифікату після закінчення. 

Про що будуть лекції?

‣ Індивідуальна аптечка

‣ Етапи допомоги

‣ Допомога при евакуації

‣ Допомога в зоні укриття

‣ Зупинка кровотечі та інше

Реєстрація на курс тут. Навчання – безкоштовне.

Medusa Defence

Над створенням проєкту працювали дві подруги – Маргарита та Христина. У дівчат є свій благодійний фонд, що допомагає дніпровським підрозділам. Цей проєкт подруги створили тільки для жінок і про жінок – так виникла Medusa Defence.

Чому навчають на тренінгах? 

Надавати домедичну допомогу собі та комусь у критичній ситуації. У теорії та на практиці розбирають, що робити у випадку кровотечі, як відновити прохідність дихальних шляхів, проводити серцево-легеневу реанімацію та діяти при інших критичних станах. А ще в Medusa Defence можна пройти тренінг з самооборони.

Заняття безкоштовні, записатися можна тут.

Де навчитись володіти зброєю?

Спортивно-стрілецький тир "Динамо"

Фото: з сайту проєкта

Тир розташований в середмісті. Там можна постріляти бойовими та мисливськими патронами з різної зброї: пістолетів, автоматів, карабінів, гвинтівок та рушниць. Інструктори допоможуть опанувати вогнепальну зброю, що, своєю чергою, може дуже допомогти у критичній ситуації. 

Загальні питання, які розбирають на навчанні: 

‣ Основи правових знань 

‣ Спеціальна підготовка 

‣ Вогнева підготовка

‣ Основи долікарської допомоги

Після можна здати залік для отримання довідки, яка необхідна для отримання дозволу на придбання травматичної, нарізної та гладкоствольної зброї.

Більше інформації про тир тут. Записатися можна за телефонами: (097) 743 31 21, (056) 374 73 42, (056) 374 28 33, (067) 636 20 68.

Пройти курс коштує 600 грн + 100 грн за можливість постріляти. 

Школа снайперів "Дике поле"

Це громадська ініціатива, що навчає людей снайперській справі. Школа проводить теоретичні та практичні заняття з основ снайперської справи для цивільних та збройних сил України з червня 2014 року. 

Чому можна навчитися в школі?

‣ Теорії, що дає всі базові знання для ефективного використання снайперської зброї: спорядження снайпера, снайперська зброя, позиція, умови, основи тактики та інше. Теоретична підготовка – це 10 занять по 2 години, після яких треба скласти іспит.

‣ До практичних занять допускаються курсанти, які успішно склали іспит з теорії. Практичні заняття включають у себе відпрацювання основних навичок снайпера: вибору та облаштування позиції, маскування, виявлення цілей, роботи в команді і, звісно, влучної стрільби.

Вартість курсу –  3 600 гривен. 

Розклад занять на 2024 рік тут.

Де отримати знання з мінно-вибухової безпеки?

Центр готовності цивільних

Центр готовності цивільних (ЦГЦ) – це проєкт Благодійного фонду Сергія Притули, мета якого – навчити цивільне населення базовій військовій підготовці та надати навички необхідні під час війни. В Україні працює 84 осередки у 18 областях. Які є напрями навчання?

Теоретичні:

‣ Правила поводження зі зброєю

‣ Мінно-вибухова безпека

‣ Підготовка до мобілізації

‣ Психологічна підтримка в умовах війни

‣ Підготовка до блекаут 

Практичні: 

‣ Домедична допомога

‣ Стрілецька справа

‣ Основи аеророзвідки

‣ Користування військовою оптикою

У Дніпрі нещодавно пройшли такі тренінги, як опанування БпЛА, домедична допомога, індивідуальне володіння зброєю, мінна-вибухова безпека.

Слідкувати за новинами проєкту можна тут. 

Записатися на тренінг можна за телефоном: 099 607 43 24

Центр початкової військової підготовки добровольців "Січеслав"

Центр почав роботу 24 лютого 2022-го як координаційний волонтерський штаб. У березні 2022 року почали навчати цивільних самообороні, володінню зброєю, патрулюванню, тактичній підготовці, контрдиверсійним діям, тактичній медицині, мінній безпеці та роботі на блокпостах. Пізніше додалась інженерна підготовка, вогнева підготовка, орієнтування та корегування.

Фото: з соціальних мереж

Центр початкової військової підготовки добровольців "Січеслав" вже навчили понад тисячу цивільних. 

Зараз центр навчає наступним дисциплінам: 

‣ Вогнева підготовка

‣ Тактична підготовка

‣ Виживання

‣ Орієнтування

‣ Переправа

‣ Інженерна підготовка: фортифікація

‣ Мінна безпека

‣ РХБЗ (радіаційний, хімічний, бактеріологічний захист)

‣ Тактична медицина

‣ Самооборона

Записатися за номером: 066 382 3051

Де навчитись керувати дронами?

Фото: Суспільне

У Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна пройти курс операторів керування дронами. 

Що вивчають під час курсу:

‣ Збір інформації

‣ Відеозйомка

‣ Використання інформації тощо 

З початку року навчання на курсі пройшли понад 30 людей, віком 30-40 років, повідомляє Суспільне. 

Для безробітних курс безплатний, для інших — 2 тисячі грн. 

Поділитися: