"Тепле місто" оголосило набір на менторську програму

"Тепле місто" оголосило набір на менторську програму

Податись можуть громадські організації Дніпропетровщини, що працюють з суспільними змінами.

"Тепле місто" оголосило набір на менторську програму, податись на яку можуть громадські, благодійні та молодіжні організації та ініціативи з усієї країни, що працюють з суспільними змінами, йдеться на сторінці організації.

Програма націлена на те, щоб підсилити громадські організації, надавши їм необхідні знання з інституційного розвитку та посилити їхню спроможність в часи війни, кажуть організатори. 

"Протягом багатьох років і особливо після виходу курсу від "Теплого міста" на Prometheus, ми отримуємо запити від громадських організацій з різних куточків країни із проханнями поділитися досвідом, зробити “крок два” після курсу і побачити усе на власні очі, поспілкуватися з командою, поставити запитання, які релевантні для конкретної ініціативи. А також дізнатися, який саме досвід “Теплого міста” можна імплементувати в інших містах та як уникнути помилок. Тому ми об’єднали усі ці запити та знання в одну програму, на яку й самі чекаємо з нетерпінням", – розповіла директорка "Теплого міста" Росана Тужанська.

Програма триватиме від початку березня до кінця серпня та буде умовно поділена на два етапи – офлайн-школу та онлайн-навчання з менторським супроводом.

У межах першого етапу навчання пройде триденна школа в Івано-Франківській області. У перший день відбудеться зустріч з обміну досвідом з командою "Теплого міста", а також з командами інкубованих проєктів організації.  

Наступні два дні триватимуть воркшопи з інституційного розвитку.

Організатори повністю покриють витрати на проживання, дорогу та харчування протягом триденного навчання.

Другий етап менторської програми триватиме до кінця серпня.

Протягом цього часу організації будуть працювати з ментором, який допоможе зрозуміти слабкі та сильні сторони організації, поставити цілі та завдання для її розвитку та працювати над їх досягненням.

У цей період також триватиме онлайн-навчання – учасники програми зможуть відвідати лекції від провідних експертів в громадському секторі. 

У підсумку учасники отримають необхідні для розвитку своєї організації навички та пропрацюють з ментором найбільш проблемні зони своєї роботи. 

Участь у програмі безкоштовна. Від однієї організації на навчання може пройти одна людина. Подати заявку на участь можна за посиланням до 22 лютого.


"Тепле місто" – це організація, яка вже 10 років працює в Івано-Франківську. В її межах зародилися такі інституції, як "Промприлад.Реновація", Multimedia lab, Urban Space 100, MetaLab, Save Ukraine Now, Urban Space Radio та Frankivsk Half Marathon. Зараз "Тепле місто" розвиває проєкти "Читай", "Стратегія Івано-Франківська" та надає гранти локальним ініціативам.

Програма реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Поділитися: