"Ця весна надихнула мене бути особливо сміливою". Скільки коштує оновити весняний гардероб у Дніпрі?

"Ця весна надихнула мене бути особливо сміливою". Скільки коштує оновити весняний гардероб у Дніпрі?

Розраховуємо середню вартість весняного луку та шукаємо найвигідніші пропозиції.

Розповідаємо, скільки буде коштувати весняний лук цьогоріч, де вигідніше придбати речі, а також як за рік у дніпровських модниць змінилось ставлення до одягу.

 Що входитиме у наш образ?
‣      Пальто або вітрівка
‣      Легкий светр
‣      Джинси або штани
‣      Весняні чоботи або кросівки

GOLDI

Для кого: жінок, чоловіків та дітей.

"Нашою мотивацією і натхненням є Ви вчителька зі Львову, перукар з Хмельницького, студентка з Києва, менеджер з Одеси. Купуючи наш одяг, ви стаєте частинкою чогось більшого, ніж покупець, ви стаєте невіддільним  гвинтиком нашої родини Goldi", – зазначено на сайті бренду.

Товар в "GOLDI" оновлюється двічі на тиждень. Гарним бонусом є те, що бренд опікується екологією та прагне розвивати рух "зелених" в Україні. Компанія вже повністю відмовилась від використання газу та перейшла на відновлювальні джерела енергії. А у своїх виробах віддає перевагу екосировині, яка розкладається природнім шляхом. 

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 799 до 1 599 грн
Світшот: від 399 до 799 грн
Джинси: від 799 до 1 299 грн

Середня вартість весняного луку (без взуття): 2847 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ вул. Титова, 36 (ТРК Appolo, 2 поверх).
‣ вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ Караван, 1 поверх).

ESPRIT

Для кого: жінок та чоловіків

"ESPRIT" – мережа якісного одягу по всій Україні. Бренд пропагує "інтелектуальну" моду, що тримається на принципах сталого розвитку, етичної поведінки та автентичності кожної колекції.

"Купуючи одяг та аксесуари у нас, ви також піклуєтесь про навколишнє середовище та дотримуєтесь принципів сталого розвитку. Адже ретельно розроблені колекції виготовляються виключно етичним до тварин способом, за допомогою натуральних тканин, які з часом не шкодять навколишньому світу", – розповідає бренд про себе.

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 2 550 до 6 300 грн
Світшот: від 780 до 3 549 грн
Джинси: від 755 до 4 049 грн
Кросівки: від 780 до 2 349

Середня вартість весняного луку: 10556 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ вул. Королеви Єлизавети ІІ, 2

ARBER

Для кого: чоловіків та жінок

"ARBER" – лідер у сегменті класичного одягу середнього класу. Бренд має високий рівень сервісу, різноманітний товарний асортимент.

"Ми втілюємо у нашій роботі найкращі риси українського характеру. ВОЛЯ до перемоги над стереотипами класичної моди та викликами часу! ГІДНІСТЬ – пишатися своєю справою і бути вірними принципам безкомпромісної якості товарів та сервісу!", – саме таку філософію має бренд.

Нещодавно "ARBER" випустив нову лімітовану патріотичну колекцію. З початком війни все більше українців почали заявляти про свою національність, колекція "Freedom" – ідеальне поєднання патріотичних символів та стилю. Футболки, штани, куртки прикрашені логотипом – козак на коні, мапою України або написом "UA".

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 1 999 до 12 990 грн
Джемпер: від 699 до 2 999 грн
Джинси: 1 592 грн
Кросівки: від 2 392 до 2 792 грн

Середня вартість весняного луку: 13527,50 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ вул. Зоряний бульвар, 1А.
‣ вул. Боброва, 1.
‣ проспект Д. Яворницького, 36.
‣ вул. Королеви Єлизавети ІІ, 2.
‣ проспект Слобожанський, 31.
‣ вул. Нижньодніпровська 17.
‣ Запорізьке шосе, 63.

SiNSAY

Для кого: жінок, чоловіків та дітей.

"SiNSAY" – від затишної піжами до яскравих та модних речей. Універсальний бренд, де можна придбати одяг для всієї сім’ї та навіть товари для дому. Неодмінною перевагою магазину є низькі ціни, які дозволяють молоді купувати трендові речі. Більшість товарів "SiNSAY"  є базовими та  підходять для щоденного використання. 

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 499 до 1 399 грн
Світшот: від 279 до 849 грн
Джинси: 499 грн до 1 099 грн
Кросівки: від 599 грн до 849 грн

Середня вартість весняного луку: 3036 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ вул. Титова, 36
‣ вул. Марії Кюрі, 5
‣ проспект Д. Яворницького 106

WEEK

Для кого: жінок.

Дніпровський бренд, який за останні роки перетворився з одного маленького шоурума до великих крамниць у центрі Дніпра. Команда "WEEK" постійно вивчає своїх клієнтів та їхній спосіб життя, а тому завжди готує для них саме те, про що вони мріють. Колекції бренди оновлюються щотижня.

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 1 190 до 2 627 грн
Світшот: від 895 грн до 1 579 грн
Штани: 695 грн до 1 579 грн

Середня вартість весняного луку без взуття: 4877,5 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ просп. Дмитра Яворницького, 5
‣ бульвар Зоряний, 1а (ТРЦ ДАФІ, 1 поверх)

VOVK

Для кого: жінок. 

"Vovk" – це український бренд авторського одягу, створений сімейною парою Тетяною та Віталієм Семенченками. Головна мета творців бренду – зробити яскравий та якісний одяг, якій підійде на будь-який випадок: будь-то бізнес зустріч, вечірка чи сімейні вихідні.

Ціни на речі з образу:
Легка куртка: від 1190 грн до 3790 грн
Светр: від 414 грн до 1390 грн
Джинси: 1290 грн

Середня вартість весняного луку: 4682 грн

Каталог тут.

Адреси у Дніпрі:
‣ вул. Глінки, 2 (ТРЦ Мост-сіті, 0 поверх)
‣ вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ Караван, 1 поверх)

Ми поспілкувалися з українськими модницями та дізнались, як війна вплинула на їхнє бажання гарно одягатися, стежити за модою і трендами. Далі – пряма мова. 

"Бажання гарно одягатися залишилось"

Марія, 20 років, студентка

Фото: інстаграм Марії

"Різкої зміни ставлення до моди та речей під час війни в мене не було. Як любила гарні речі та мені хотілося в них одягатися, так воно і залишилося. Єдине – з’явилось бажання скоротити кількість одягу. Мати класні красиві речі, але мати небагато та щоб все комбінувалось  між собою. І так, що можна було б вмістити в одну валізу, а не у багато коробок. Хочеться класного, якісного, але менше.

Мені захотілося змінити стиль у зв'язку з тим, що я виїжджала з України до Європи на початку війни. Я стала більш розслабленою людиною і речі стали не такими яскравими. Але мої комбінації тепер сміливіші. Зрозуміла ціну комфорту, а тому почала віддавати перевагу зручним речам: лосини, велосипедки, футболки та толстовки з’явились в моєму гардеробі. При цьому в мене змінилось ставлення до власного тіла та краси. Я перестала комплексувати, звертати увагу на думку навколишніх. Вирішила бути відкритою до різних елементів гардероба. Так, наприклад, минулого літа я дозволила собі носити відкриті топи та вкорочені кардигани, мене не бентежила недосконалість фізичної форми і я почувала себе впевненіше ніж зазвичай. 

Цього року почала залучати все українське до свого зовнішнього вигляду. Але не щось із прапорами, яке кричить про патріотичність. Мені подобається біжутерія, що нагадує вишиванку: з українськими орнаментами та візерунками. Лляні сорочки та корсети, які носили наші предки. Для мене віддати шану нашій культурі – це одягнутися приблизно так, як одягалися раніше наші предки, використовувати ті ж матеріали або відтінки. Моя мрія на весну – це корсет з гарним українським візерунком".

Поліна, 20 років, адміністраторка спортивного клубу

Фото: Instagram Поліни

"Моє ставлення до речей за цей рік дійсно змінилося. Раніше багато уваги приділяла своєму зовнішньому вигляду, часто довго перед виходом думала, що одягнути. У мене був великий гардероб, де мала багато светрів, штанів, суконь. Мені було дуже важливо, чи комбінуються мої речі між собою, як вони виглядають на мені, що підкреслюють. Пам’ятаю, як неодноразово змінювала свій лук вже прямо перед виходом, адже мені було важливо, щоб усе було ідеально.   

Зараз я думаю, що одяг, мода, зовнішній вигляд – це далеко не найголовніше у житті. З початку війни почала купувати набагато менше та почала звертати увагу на ціни, оскільки вони дуже піднялися. Раніше мені дійсно було цікаво, які речі в тренді, які популярні, що зараз носять. З початком повномасштабної війни я менше стежу за модою. Головні джерела мого натхнення – це інстаграм, фільми та серіали, перехожі на вулиці.

На мене абсолютно не вплинуло закриття популярних магазинів на кшталт "Zara". Я знайшла для себе багато цікавих українських брендів. У зв'язку з цим мої речі стали навіть кращими. Тепер я звертаю увагу не тільки на зовнішній вигляд речі, а й на філософію бренду, який її продає. Маю великий список магазинів, які займаються благодійністю, донатять ЗСУ, а тому я намагаюсь звертатись саме туди". 

Поділитися: